2733
2734
عنوان

واقعا دیگ خسته شدم از دست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 50 پست
پز.زیر.پوستی#   اسی الان ناراحته نیاز نیست اینو بگی بیشتر اعصابش خورد بشه گل من

پزش زیر گوشت رفت پوست که جای خود داره

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

عزیزم بهش بگوبیابریم توحیاط کارت دارم ببرش یه گوشه بنزین بریز روش یه فندک بزن خودتوراحت کن ازدستش.عجب بی ملاحضه است بخدا.منم مثل توبودم توبارداری توشهرغریب استراحت داشته باشی زیرنظردکتر.همه کاراتوخودت بکنی بعدخانواده شوهرت بزنگن شام درست کن میریزن سرت بخوربخورتوهم هی خم وراست بشی توفرتاجوجه بپزه قابلمه به اون بزرگی برنج ابکش کنی تنهایی.میوه چایی بشورببر بیار واااایییی یادم میادمیگم چرا اتیش نزدم اینهمه عذاب کشیدم خداشاهده دیگه از زور کارشب تاصبح گریه میکردم ازدرد مثل ماربه خودم میپیچیدم.متاسفانه بیشعور زیاده دو دنیا

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

،حرفم ادامه داشت بعشم من باشما نبودم۰😬

ادامه رو هم خوندم بهتره یکم انتقاد پذیر باشید این جمله از یه خانم بالغ بعیده🤦‍♀️

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
واقعا چی میخواستن اون ساعت صبح کلاغا هنوز بیدار نشدن اینا اومدن مهمونی در خونه مگه قلاب نداره شب از ...

آره دیگ چن بار پرسیدم ک مامان کاری داشتی میگه نه همینجوری اخهههه منع بدبخت حالا سردرد میگیرم

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀
2731

حق داری منو جاریم تو یه اپارتمانیم دیشب مهمون داشت تمام خواهر برادراش بعد هر دفعه میان بچه هاشون با پسرش میفرسته خونه ما به بهانه بازی با پسرم خانم خودشو راحت میکنه دیرورفهمیدم ممهمون داره رفتم خونه مامانم باز آخر شب امدم اونا هنوز بودن بچه ها رو فرستادن بالا ملت ذره ای درک ندارن

پزش زیر گوشت رفت پوست که جای خود داره

حالا بهش میگم میگه با تو نبودم🤷‍♀️به جای اینکه قبول کنه واقعا حرفش زشت بود

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
برعکس مادر شوهر من  نمیزاره از جام تکون بخورم همه جا ساکت همش میوه کباب واییی ااینقدر بدم میاد ...

افرین جاش همینجا بود دقیقا😂😂😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بهش بگوبیابریم توحیاط کارت دارم ببرش یه گوشه بنزین بریز روش یه فندک بزن خودتوراحت کن ازدستش.عج ...

بخدا عین توعم بخدا انقد خستم کردن نگووووو

2738
آره دیگ چن بار پرسیدم ک مامان کاری داشتی میگم نه همینجوری اخهههه منع بدبخت حالا سردرد میگیرم

پشت در روبنداز 

از تو قفل کن کلید رو بذار روی در موبایل رو بی صدا کن ایفون رو هم خاموش کن بلد باش چکار کنی با همچین ادمای بی درکی 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
حق داری منو جاریم تو یه اپارتمانیم دیشب مهمون داشت تمام خواهر برادراش بعد هر دفعه میان بچه هاشون با ...

فقط همینجور چیزا عصبیم می‌کنه😡 منم چون دیروز از ته خونه رو تمیز کرده بودم الان صب ب این زودی بچه ها بهم زدن منم ک نمیتونم زود ب زود تمیز کنم آخه یذره درک هم خوب چیزیه ک اینا ندارن بخدا

بخدا عین توعم بخدا انقد خستم کردن نگووووو

خیلی وحشتناکه بخداالان که بچه دارم زیادزیربارمهمونی دادن نمیرم مگه اینکه خودشون بیان اونم شوهرمومیگم ازبیرون بخربیاربابچه کوچیک نمیتونم اشپزی کنم وابسته است شدید.ولی توبارداری خیلی عذاب کشیدم هیچکس کمکم نمیکردبه بهونه اینکه توحساسی و وسواس داری میترسیم خرابکاری بشه بدت بیادوکارمارو قبول نداری

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید

کلید خونتون داااارهههههههه 

بخدا اینجا من یه چیزایی میبینم لز تعجب ۴۰ تا شاخ در میارم 

اخه چطوری اینجوری زندگی می‌کنید یعنی شماها قبل ازدواج به هیچی فکر نکردید هیچ شرطی شروطی حرفی نداشتید 

کلید خونتون داااارهههههههه  بخدا اینجا من یه چیزایی میبینم لز تعجب ۴۰ تا شاخ در میارم  ا ...

من چن ماه پیش خونه مامانم رفتم کلیدو از شوهرم گرفته بود ک بهش سر بزنه غذاشو آماده کنه دیگ از اون وقت کلیدو داره

خیلی وحشتناکه بخداالان که بچه دارم زیادزیربارمهمونی دادن نمیرم مگه اینکه خودشون بیان اونم شوهرمومیگم ...

حالا با یچیم عصبیم میکنه میگ بچه رو خودم نگه میدارم بدنیا اومدنی