2737
2739
عنوان

واقعا دیگ خسته شدم از دست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 50 پست
حالا با یچیم عصبیم میکنه میگ بچه رو خودم نگه میدارم بدنیا اومدنی

واااا بیخود کرده میگفتی بچه پدرو مادر داره.هرکی بچه میاره خودشم بزرگ میکنه.وااا مصیبتا بقران دیگه اول بیچارگیه.سعی کن بچه ات روبه خودت وابسته کنی که ثانیه ایی بدون تو پیش اونا نباشه وکاری کنه خودش پس بیاره

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید

خب ایشون علم غیب نداشته که شما چندساعت تمیزکاری داشتی.....شما باید کلید رو ازشون بگیرید...اگر نمیگیرید یکاری کنید که متوجه بشن خوشتون نمیاد که یدفعه در خونتونو باز کنن.....اگه از دلخوریای بعدش میترسید تقصیر مادر شوهر نیست......همش ضعف روابطه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراقبتای روزای اول بگوانجام بده تادستت راه بیفته وبتونی خودت انجام بدی.ولی بعدش دیگه کم کم شرش رو کوتاه کن.منم نگرانی دارم چون هی میگه حیف شیرمیخوره وگرنه به پسرم میگفتم بیارتش باخودش بیرون

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید
من چند ماه پیش ک رفته بودم خونه مامانم کلیدو از شوهرم گرفته بود ک بیاد بهش سر بزنه غذاشو آماده کنه د ...

بگیر ازش....آدم تو خونه خودشم آسایش نداره......به ی بهونه بگیرش 

حریم خصوصی ...چهاردیواری اختیاری....نشنیده؟

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2731
واااا بیخود کرده میگفتی بچه پدرو مادر داره.هرکی بچه میاره خودشم بزرگ میکنه.وااا مصیبتا بقران دیگه او ...

بخدا میگ تو هنوز بچه ای میدی خودم بزرگش کنم واقعا رو حرفشم جدیه ها انقد سر این موضوع دعوام شده با شوهرم میگم من دوس دارم خودم بچمو بزرگ کنم 

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀
بخدا میگ تو هنوز بچه ای میدی خودم بزرگش کنم واقعا رو حرفشم جدیه ها انقد سر این موضوع دعوام شده با شو ...

ببخشیدا خودت ماستی با شوهرت چرا دعوا میکنی؟؟

بگو مگه من طاقت میارم بچه ام رو یکی پنج دقیقه ازم جدا کنه نمیتونم

بعدم کلید رو بگیرید ازش. یا قفل تعویض بشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم