2737
2734
عنوان

واقعا دیگ خسته شدم از دست مادرشوهرم

1381 بازدید | 50 پست

من یماهه دیگ زایمانمه بخدا چون خونه مامانم اینا دور بود یه شهر دیگ هس نخواستم شوهرمو ب حال خودش رها کنم برم کارای خونه رو بزور انجام میدم چون خیلی سنگین شدم برام خیلیییی سخته دیروز خونه رو از ته تمیز کردم شبم رفتم حموم ک راحت بخوابم الان توروخدا من حقمه تو این ساعت بیان خونه و منو بیدار کنن آخه چون مادرشوهرم کلید خونمونو دارع با یه لشکر بچه ک نوه هاش میشن ریختن خونمون بیدارم کردن یکم اعصابمو بهم زدن رفتن آخه یکی نیس بگه صب ب این زودی چی ازم میخوای

😭😭😭😭😭😭

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چی کلید داره🙄😐

داشته باشه زنگ بزنه شمادرو باز کنید بیاد تو

چجور میشه ادم بی شخصیت میشه واقعا🤔

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

بیعرضگی شوهراتونو گردن مادرش نندازید

چرارباید کلید خونه شما رو داشته؟؟؟وبا چه اجازه ای ازش استفاده میکنه؟؟

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

برعکس مادر شوهر من 

نمیزاره از جام تکون بخورم همه جا ساکت همش میوه کباب واییی ااینقدر بدم میاد بقیه کارام بکنن

تایپک های قبلی برای کسی دیگر هستش تایپک های من از تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ شروع شد❤ مامانم رونا و ریحانه 👩🏻👩🏻                  

در اسرع وقت کلیداتو عوض کن

بذار ناراحت شه.حریم شخصی مگه طویله هست ک سرشو بندازه پایین بیادتو؟

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
کلید رو ازش بگیرید...

من چند ماه پیش ک رفته بودم خونه مامانم کلیدو از شوهرم گرفته بود ک بیاد بهش سر بزنه غذاشو آماده کنه دیگ از اون وقت داره 

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀

کلیدخودتو ازپشت بزار رو در که نتونه باز کنه ان خانوم

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜

اینا اصلا یادشون نمیاد خودشونم یه زمانی باردار بودن.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹