2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92520 بازدید | 901 پست
منم سی ام ۲۸ سالم میشه

من بعد از ۱۰سال باردار شدم 😀

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

همیشه با خودم میگم چرا نگفتم شوهرم بیاد این بزرگترین اشتباهم بود چون اکه شوهرم تو اون وضعیت منو میدید ارزش کارم بیشتر براش معلوم میشد قدرمو بیشتر میدونست هر چند خیلی دوستم داره اما باید میدید من چه زجری کشیدم چون اوایل که زایمان کزده بودم کمی اذیتم ‌کزد 

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁دیگه بدتر از من نیستی ک بیخیال بابا اینقدر دیدن ک عادی شده براشون😂🤣😑من خارش بارداری گرفتم کلا ب ...

عه پس امیدوار شدم😂😂

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731

خلاصه خواهرم اومد و بیچاره اون که تجربه زایمان نداشت چقدر بهش سخت گذشته بود بعدها بهم گفت من از شدت درد دستش را گاز گرفته بودم و تا یک هفت سیاه بود تا اینکه ۱۲ شد و خواهرم را بیرون کردن گفتن دیگه موقعه زایمانه دکترم هم اومده بود

بسلامتی  هفتهای آخرم دیگه ۲۰۰ گرم بهش اضافه میشه تپلی میشه😍

کلا ۲۰۰ گرم؟

من طبیعی بودم خیلی راحت بودم سه روزه سرپا شدم  تازه ۹ ماه بعدش دوبار باردار شدم😑😂

خداروشکر ایشالا این یکی هم راحت باشه

نه ماه بعد😂😂پس معلومه دیگه خیلیی حالت خوب بوده خداروشکر 

داداشم و شوهرم میگفت وقتی خواهرم از اتاق بیرون رفته با رنگ پریده بدون اینکه به شوهرم و داداشم نگاه کنه مدام میگفته بدبخت زنی که ازدواج کنه بدبخت زنی که باردار میشه بدبخت زنی که طبیعی زایمان میگنه  و ... الهی بمیرم برا خواهرم