2737
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92156 بازدید | 901 پست

بچه ها یه چیز میگم مسخرم نکنید😀من بخاطر بارداریم بیکینی و کشاله رونم کدر و سیاه شده ..خیلی خجالت میکشم برا روز زایمان ..شمام پوستتون کدر شده یا من فقط اینجوریم ؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
وای منم میترسم ۱۰ تیر برام نوبت زدن قبلا ی سقط داشتم دکترم میگه وقتی درد سقطو تحمل کردی درد زایمانم ...

منم سقط داشتم ولی درد نداشتم مثل پریود بود 

طبیعی بهتره دردش واسه همون روز ولی سزارین دردش خیلی بده و تا مدتهادنمیتونی تککون بخوری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یه چیز میگم مسخرم نکنید😀من بخاطر بارداریم بیکینی و کشاله رونم کدر و سیاه شده ..خیلی خجالت می ...

من ک تمام شده ترکای قرمز ۲۴ کیلو وزن اضاف کردم😭

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه

ساعت شد ۱۱ شب به ماما گفتم پس کی زایمان‌ میکنم میگفت تا قبل ۱۲ زایمان کردی تحمل کن گفتم کسی که اینجا نیست من تنهام اجازه بدین خواهرم بیاد پیشم که اونها هم گفتن باشه و خواهرم را صدا زدم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2728
طبیعی میخوای بیاری؟ آخرین سونوم ۱/۲۲بود ۳۰ هفته میشدم گفت ۱۷۰۰ گرمه  شماچی؟

اره طبیعی ..۳۴ هفته ۲۶۰۰تقریبا 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
منم سقط داشتم ولی درد نداشتم مثل پریود بود  طبیعی بهتره دردش واسه همون روز ولی سزارین دردش خیل ...

طبیعی هم نمیشه تکون خورد اگه بخیه بخورن. و اکثرا کمردرد و افتادگی دارن بعد چندسال.

منم سقط داشتم ولی درد نداشتم مثل پریود بود  طبیعی بهتره دردش واسه همون روز ولی سزارین دردش خیل ...

ن من سر سقطم جفتم مونده بود داخل با قرص سقط شد یعنی نابود شدم چنان دردایی کشیدم ک از درد تا مرز بیهوشی میرفتم

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
2738
من ک تمام شده ترکای قرمز ۲۴ کیلو وزن اضاف کردم😭

ترک خوبه این سیاهی خیلی بده ..اخه من بدنم خیلی سفیده ولی اونجا بشدت سیاه شده

چن سالتونه؟

۲۸

من ۳۲ هفته ۲ کیلو بود میگن اک ۴ کیلو بشه سزارین میکنن

اره ولی فک نکنم ۴بشه 

بچه ها یه چیز میگم مسخرم نکنید😀من بخاطر بارداریم بیکینی و کشاله رونم کدر و سیاه شده ..خیلی خجالت می ...

😁دیگه بدتر از من نیستی ک بیخیال بابا اینقدر دیدن ک عادی شده براشون😂🤣😑من خارش بارداری گرفتم کلا بدنم زخم و زیلیه میخام تا اون موقع خوب بشه خیلی زشته😂

2706