2737
2734
عنوان

فرزند دوم

388 بازدید | 42 پست

خیلی دلم بچه میخواد خیلی زیاد .ولی از عاقبت دنیا میترسم .از اینکه هرروز بدتر از دیروزه حس میکنم گناهه اوردن یه بچه به خاطر دل خودت

نظر بدین

از نظر مالی دو تا خونه کلنگی برا اینده بچم پس انداز کردم.همسرم هم بشدت تو کارا کمک میکنه.

بی خیال😐💙

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیاار نزا بچت تنها بمونع

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2740

بچه بیار خیلی هم خوبه چرا برا دل خودت برای پرورش یه انسان

و این وسط خودت هم لذت می بری

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ب نظرم آدم کلا یا عاقل و بالغ تصمیم بگیره کلا بچه نیاره یا اگه اورد دوتا بیاره چون هیشکی خانواده نمیشه برا آدم...فردا روزی تکیه گاه هم باشن توی دنیا تک و تنها نباشن

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

ما چند روز پیش  یکی از آشناهامون دوتا داشت یکیش توی آب غرق شد. اگر آدم چندتا داشته باشه حداقل توی این موارد می تونه با اونا سرگرم بشه 

کلی دنبال باباش گشتن بعد رفتن تا کنار قبر پسرش خواب رفته  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

تعداد بچه یه چیز کاملا شخصی ک طبق توان مالی روحی و جسمی خود فرد می گیره چیزی نیست که بشه نظر سنجی کرد  اگ شرایط مالی و روحی و جسمی ش داری بیار

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2706