2752
2734
عنوان

مدارس نمونه دولتی

88 بازدید | 11 پست

میخاست ثبت نام کنه ولی دیگه وقتش تموم شده نشسته گریه میکنه که چرا زودتر ثبت نام نکرد چیکار کنم؟ کاری میشه کرد؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی:)🦋 مرسی مهربون       موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیر کدوم شهرید؟

ای بابا خب چرا زودتر نگفت مدارس که اینیدر تاکید میکنن

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
مدرسه یا ازمونش؟ بگو فصه نخوره بابا

بابا داره خودشو میکشه😶🤦🏻‍♀️

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی:)🦋 مرسی مهربون       موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●
خیر کدوم شهرید؟  ای بابا خب چرا زودتر نگفت مدارس که اینیدر تاکید میکنن

تبریز

نمی‌دونم از مدیر مدرسه بپرسید 

کاش یکاریش میشد کرد خیلی دوس داشت بره

تبریز

برید اموزش پرروش بگین هیچکاری نمیتونن انجام بدن

این اتفاق برای وست منم افتاد نتونست کاری بکنه متاسفانه

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم.