2733
2734
عنوان

مدارس نمونه دولتی🤦🏻‍♀️

213 بازدید | 19 پست

میخاست ثبت نام کنه ولی دیگه وقتش تموم شده نشسته گریه میکنه که چرا زودتر ثبت نام نکرد چیکار کنم؟ کاری میشه کرد؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی:)🦋 مرسی مهربون       موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیشه دیگه 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
فکر نکنم دیگه بشه...

خودشو داره میکشه بخاطر نمونه دولتی من چیکار کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی:)🦋 مرسی مهربون       موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●
نمیشه دیگه 

خودشو داره میکشه بخاطر نمونه دولتی من چیکار کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بگو بخونه دهم به یازدهم ازمون ورودی میان پایه بده 

دیگه کاریه که شده زودتر باید اقدام میکرد...مدرسه اطلاع نداد بهتون؟

بگو آنقدر سخته که اگه آزمون هم می‌دادی قبول نمیشذی من خودم نمونم امسال میخام بیام بیرون 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
بگو بخونه دهم به یازدهم ازمون ورودی میان پایه بده  دیگه کاریه که شده زودتر باید اقدام میکرد... ...

نه هیچی نگفتن ب اینا

بگو آنقدر سخته که اگه آزمون هم می‌دادی قبول نمیشذی من خودم نمونم امسال میخام بیام بیرون 

جدی؟ چرا؟

من نمونه دولتی پروین اعتصامی تبریز  خوندم الانم دبیرم   اشتباه نکن دانش آموز نفر دهم نمونه از نفر اول غیرانتفاعی بهتره