2733
2734
عنوان

فرزند دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 42 پست
چرا عزیزم تک فرزندی چه ابعادش خوبه ؟بگو بلکه دل منم ارامش گرفت

شوهره من ۸تا بچه هستن

الان داشتم به شوهرم میگفتم بمیرم برا غریبیت

اگه دعوا و فتنه باشه زنگ بزنی همه خواهر برادرات نیم ساعته میرسن 

اگه بگی پدر زنم خونه ام نون خورده سریع میدوعن میان

اما حالا که کمک احتیاج داری و دس تنهایی مردن همشون

تورو خدا اگه بچه میارید بزرگی کردن بلد باشید یادشون بدید پشت هم باشن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب من هم با خواهرم برا هم میمیریم .اگه خواهرم نبود به حای یه خونه دو خونه داشتم ولی واقعا مال دنیا ...

من مادرم هف تا خواهر داره دو تا برادر...همه با هم سر مساعل مزخرف قهرن..

شوهر خودم یه خواهر یه برادر داره سالی یبار باهم کاری ندارن..

کلا بر حسب تنها نبودن بچه تصمیم نگیر چون نه مادر من تنهاس الان نه شوهر من..هممون دوست داریم..چ دوستایی ک ازخواهر برادرم برامون عزیز ترن..

🥰🤱🏻
2731
فکر اینده چی

عزیزم اگه گناهه شما نباید یکی هم می اوردی تک فرزندی بیشتر گناهه چند سال دیگه خیلی احساس بی کس و کاری میکنه نمیگم همه خواهر و برادرا خوبن اما اگه داشته باشی هوات که نداشته باشه بازم ارزو بدل نیستی تجربه دارم که میگم فردا بچت ازت گله میکنه تازه ماها بدنیا اومدیم خیلی هم خوشحالیم چرا نباید بچه ای که بتونی تا حدودی رفاهشم تامین کنی نیاری یکی دیگه بیار و خوب تربیتش کن که برای خودش و جامعه مفید باشه

چرا عزیزم

چون به اون همش توجه میکنن واسه اون کم نمیذارن دلم نمیخوادباشه الانم پروشده به من زورمیگه همش طرفه اونومیگیرن اگه من تک بودم به من بیش ترتوجه میشدوبیش ترخرجم میکردن واسم خیلی ازکم کاری هایی که کردن نمیشداین همشم کرم ریزی میکنه وسایلایه منوخراب میکنه به جزخرابکاری هیچی نیست دلم میخواخودم خفش کنم

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
من مادرم هف تا خواهر داره دو تا برادر...همه با هم سر مساعل مزخرف قهرن.. شوهر خودم یه خواهر یه برادر ...

من خواهر ندارم و همیشه ارزو بدلم که چرا ندارم شاید مادر شما با خواهرهاش رابطه نداره اما حسرت تنهایش نمیخوره خیالش راحته

شوهره من ۸تا بچه هستن الان داشتم به شوهرم میگفتم بمیرم برا غریبیت اگه دعوا و فتنه باشه زنگ بزنی هم ...

نه تا کلا زیاده.بچه ها از بچگی یاد میگیرن فقط فکر سیر کردن خودشون باشن.الان دو تا فرزند هرکدوم یه اتاق و همه امکانات رو دارن .ما اینجور بودیم.الانم واقعا هر دومون به مادرم میگیم ممنونیم ک همو داریم .گاهی بحثم میکنیما ولی تهش عشق همیمم

عزیزم اگه گناهه شما نباید یکی هم می اوردی تک فرزندی بیشتر گناهه چند سال دیگه خیلی احساس بی کس و کاری ...

جامعه اینقدرخراب شده که خوهروبرادردیگه بهم رحم نمیکنن مثله اون موقع هانیست کی خواهربرادرمیشناسه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
نه تا کلا زیاده.بچه ها از بچگی یاد میگیرن فقط فکر سیر کردن خودشون باشن.الان دو تا فرزند هرکدوم یه ات ...

ما هم ۳تاییم جونمون برا هم میره

۲تا پسر هم دارم ۴ساله و ۲ساله 

از همین الان یادشون دادم هرروز تو گوششون میخونم که سنگ از آسمون بیاد این ۲تا باید پشت هم باشن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من و خواهرم بارها از مادرم تشکر کردیم که همو داریم

بستگی به مادر داره چطور با بچه هاش رفتار کنه که باعث حسادت بینشون نشه و همیشه پشت هم باشنمن توصیه میکنم حتما بخاطر دل خودت نه بخاطر بچه بزرگت یکی دیگه بیار  و مطمعن باش دو بچه زیاد نیست که نتونی بهشون برسی