2737
2734
عنوان

دونه های سفید در لبه های واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 18936 بازدید | 59 پست
 ما هفته ی دو بار 

خب زیاد نیست میتونی بپیچونی. حتما فردا برو دکتر

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب به شوهرت گفتی؟ ؟

اره مگه چیه .. یه سال نیم بود ازدواج کرده بودیم عقد بودیم

من با خانواده خودم دکتر رفتم کلی ازمایش و.. من چون دوره درمانشو کامل نمیکردم دوباره برمیگشت.. 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2728
من دانشجوی پرستاریم این ویروس یه ویروسیه که از راه تماس جنسی منتقل میشه

حالا که معلوم نیست مشکل چیه

باید بره دکتر

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
 مطمنی همین تبخال تناسلیه؟؟   چند تا ۳ ۴ دونه مثل جوشه  قرمز نیست سفیده

حالا عزیزم کار از محکم کاری عیب نمیکنه بالاخره هرچی باشه نیاز به درمان و از بین بردن داره برو دکتر مطمئن شو و درمان شو

2740
اره مگه چیه .. یه سال نیم بود ازدواج کرده بودیم عقد بودیم من با خانواده خودم دکتر رفتم کلی ازمایش و ...

من شوهرم  بیماری گرفتع  باشم همراهم خانوادهش   بفهمن  خیلی بده میزنن  تو سر ادم

من همسرمو بردم دکتر معاینه شد و ازمایش داد.. گفتن هیچ ربطی ب همسرت نداشته 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
 من شوهرم  بیماری گرفتع  باشم همراهم خانوادهش   بفهمن  خیلی بده میزنن ...

عزیزم یه جوری ناراحتی .. انگار خدا نکرده زبونم لال ایدزه 

2706