2733
2739
عنوان

دونه های سفید در لبه های واژن

18668 بازدید | 59 پست

سلام دوستای  گلم 

من  از دیروز تا حالا متوجه شدم در لبه  واژنم  چند تا دونه سفید رنگ شده  وقتی دست میزنم درد داره فکر کردم جوش اما فشار دارم نترکید  . ی کم  اول واژنم درد داره با ادرار راهنمایی میکنید  ازدواج کردم 

باید بری متخصص زنان.شاید قارچ باشه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

بیماری هِرپس تناسلی

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 همون تبخال تناسلی 

بله بزاری بمونه و پبگیری نکنی .. شدید میشه .. ورم و همراه با خارش 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2740
طلاق 

😐😐😐😐چرا

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
اره  نکنه تبخال تناسلی باشه من ۷ ماه عروسی کردم اولین باز هست این میبینم    بد ...

درمان میشه فقط رابطه نداشته باشید.حتما هم برو متخصص زنان

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

احتمالا برفک واژن گرفتگی یجور عفونت قارچیه

آفت هستن من داخل واژنم داشتم 

پماد کلوتریمازول موضعی بگیر روز دوبار بزن به اون قسمت ک آفت زده خوب میشی ❤️

میری دستشویی هم خودتو خوب بشور و خشک کن

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

یه جایی ک الوده بوده نشستی  استخری.. حمومی.. یا همسرت الوده بوده 

2706