2737
2734
عنوان

دونه های سفید در لبه های واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 18936 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جایی ک الوده بوده نشستی  استخری.. حمومی.. یا همسرت الوده بوده

از شوهرش گرفته احتمال زیاد

حموم و استخر درحدی احتمالش پایینه که حساب نمیشن اکثرا

چون ویروس معمولا یکم بیرون از بدن بمونه میمیره

خیلی نیستا درحد ۳ ۴ دونه است . تا حالا نگرفته بودم یعنی  برا بارداری خطرناکه؟؟

من گرفتم اینو اویل ازدواجم عین شما .. نمیدونستم چیه .. و دکتر نرفتم.. تا خوب شد پدرم در امد نمیدونی چی کشیدم تو یک سال چهار بار بهش مبتلا شدم 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2742
 به شوهرم چی بگم رابطه نداشته باشم.  نمی خوام بفهمه .  خانواده شوهرم میدونین که  ...

ببین اصن شاید ازشوهرتون منتقل شده باشه به شما

معلوم نیست که

ولی اگر فقط شما مبتلا باشید میگیره و دوتایی باید بیوفتید دنبال درمان

چمیدونم مگه چقدر رابطه دارید؟یا بش بگو پریودم یا بگو متخصص گفته ازشوهرت یه ویروس گرفتی رابطه نداشته باشید!اینجوری پای خودش گیره!

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
2740
 کاش همین که شما باشی اون بیماری نباشه

نه فعلا این پماد و بزن مرتب ، اگه خوب نشدی برو دکتر

توی تشت آب و بتادین هم بشینی خوبه❤️

آب و سرکه سفید هم عالیه 💕

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
 به شوهرم چی بگم رابطه نداشته باشم.  نمی خوام بفهمه .  خانواده شوهرم میدونین که  ...

باید بگی که اگه لازم باشه اونم بیاد خب 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
از شوهرش گرفته احتمال زیاد حموم و استخر درحدی احتمالش پایینه که حساب نمیشن اکثرا چون ویروس معمولا ...

از لباس زیر کثیف از همچی میتونه باشه .. ایشون نباید با همسرش رابطه داشته باشه وگرنه اون اقا مبتلا میشه 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
داره میگه استخر نرفتم مشخصه از شوهرش گرفته😐

نخوندم پست های دیگه رو 

استخرها هم که مشخصه تعطیله!

تنها راه ابتلا که رابطع نیست

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
 اوکی گلم 

😘😘😘

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706