2733
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591821 بازدید | 2383 پست
آهان یه بارم بابام به زور مجبورم کرد چادر بپوشم و منم پوشیدم رفتم سوپری سرکوچه،،،،از وسط کوچه چادرو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂لعنتی

رفته بودم خونه عمم ی پارکی نزدیک خونشون بود پر پسر.با دخترعمم دزدکی رفتیم اون پارک اومدیم لایو بگیریم برا اینکه عمم نبینه بلاکش کردم. بعد لایو شوهرعمم تو خیابون رد شد ما رفتیم پشت درختا قایم شدیم بعدم یادم رفت عممو انبلاک کنم فرداش ی سوال درباره اینستا پرسید اومدم یادش بدم با اعتمادبنفس پیجشو رو موبایلم باز کردم دید بلاکه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین پریروز مادر بزرگ شوهر خواهرم فوت شد من شهرستانم  بهش زنگ زدم تسلیت گفتم آخرش که اومدم گوشیو قطع کنم گفتم خوب خیلی خوشحال شدم خدانگهدار آخه لعنتی مردن خوشحالی داره ؟ کاش خفه میشدم با شوهر خواهرمم رودرباسی دارم 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
2728

با دوستم رفته بودیم مسافرت من رفتم اشنباهی تو دسشویی مردونه دوستم منتظرم بود.منم بلند بلند از تو دسشویی داشتم ی قضیه ای رو تعریف میکردم چندتا پسر منتظر بودن ما بیایم بیرون هرچی دوستم میگفت حالا بیا بیرون بعدا تعریف میکنی من حرف گوش نمیدادم ک!

دختر عمم و پسر عمم باهم ازدواج كدرن،بعد اومدن خونمون من فك كنم ٨ سالم بود بعد فاطمه(دختر عمم زنه همين پسرعمم)گف واي انقد با موتور تند منو رسوند خونتون از ترس پريود شدم😂منم رفتم تو حال باصداي بلند گفتم حيدررر چهه كردييي فاطمه رو پريود كردييي😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ينييييي تباهههه بودممممم

خییییلی زیاده مثلا یکیش :عروسی پسر عمم نو جوون جوگیری بودم اهنگ تکون بده آرشم تازه مد شده بود چه حر ...

بیچاره مامانت باید ولت میکرد می‌گفت این بچم نیست خخخخخ وااای بریدم

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

یه سری سر یه داستانی زنگ زدم از عمم شماره بابابزرگمو بگیرم واسم نفرستاد یهو دیدم زنگ زد به بابام گف شماره بابارو میخواد چیکار دخترت بابامم بهم گف شماره بابابزرگو میخوای چیکار گفتم عمس؟سریع زنگ زد بهت ؟ هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم حالم ازت به هم میخوره دیگ نمیخوام ریختتو ببینم بابامم هعی میگف خفه شو پدرسگ😂😂😂

2738
دوست معمولیم واسم هدیه خرید منم جلو همه باهاش دست دادم و دستشو بوسیدم و گذاشتم رو پیشونیم 😐😐😐🤲 ...

جررررررررررررررر واااااااااای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
دوست معمولیم واسم هدیه خرید منم جلو همه باهاش دست دادم و دستشو بوسیدم و گذاشتم رو پیشونیم 😐😐😐🤲 ...

🥴🤕😳😂😂😂😂😂وای جرررررررررر خیلی گندزدی

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
آهان یه بارم بابام به زور مجبورم کرد چادر بپوشم و منم پوشیدم رفتم سوپری سرکوچه،،،،از وسط کوچه چادرو ...

خدایی واقعا تهشی ته ته تهش زبونم قاصره از توصیفت، 😂😂😂😪😪😪

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›

يبارم همه خواب بودن همه ي خاندانمون(چون بينهايت زياديم بمون ميگن خاندان)بعد وفتم تو حياط يه چوب هم تو دستم بلند ميگفتم شهر در امن و امان است اسوده بخوابيد....هي تكرار كردم عمم يهو درو وا كرد ترسيدم گفتم عهههه حالا بياينن وسط(با گريه ميگفتم به خاطر شوك زياد جمامم دست خىدم نبود)با چوبي ك تو دستم بود ميزدم تو سرم ميگفتم حالا بياينن وسطططط(با گريه ميگفتماا چوبم ميزدم تو سرم)😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂هيچي دگ همه خاندان بلند شدن اومدن منو اروم كردن يني يادش ميوفتم آبيي ميشمم

موقع رقصیدن جیغ زدم چشامو بستم و جیغ زدم 😐

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞