2737
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591821 بازدید | 2383 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عروسی خواهرشوهرم بود دوسال پیش تقریبا با حقوق خودم براش توستر کادو خریدم کلی رقصیدم شوهرم دستش ...

وای نمیدونم چرا گزارش زدم برات، انقدر عصبی شدم

انقدر ناراحتت شدم و حرص خوردم که نگو

جدا چقدر بی لیاقت و بی صفت هستن

2731

برا همسایه غذا بردم برام تو ظرف نبات اورد دفه دوم ک آش بردم بازم ظرف آشو نبات کرد و آورد انقد بهش گفتم چه کاریه چرا ابنکارو کردید من ناراحت شدم بخدا ناراحت شدم این چه کاریه اخه انقد گفتم ک طرف گف باشه دفه آخره !!!😐🤣 ینی فک ک میکنم میگم اخه چ کاری بود چرا انقد ادامه دادم 😑🙄

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
@selentiaسابق۲   لعنتی روت کراش زدم 😂😂😂😂🐎🐎 خیلی باحالی 😂😂😂

قربانت شوم 😎😎😎

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2740
حالاتوخوب بودی  من روز عروسیم توتالار موقع خداحافظی ازعروس دومادجلو فیلم وجلوهنه مردوزن داخل ت ...

تلافی نبوسیدنته خداروشکر با این که شب قبل نخوابیده بودم ولی مغزم درست کار کرد خخخ

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

از خاله شوهرم متنفم چون یبار اومد خونمون موقع رفتن میخاست بوسم کنه گفت تو منو بوس نکن (یعنی رژ زدی بدم میاد)

عیدش رفتیم خونشون رفتیم تو محلش نکردم زیاد در حد سلام و تبریک

بعد موقع برگشتن جلو در اومد بهم عیدی داد یهو گرفتم بوسش کردم  

قسمت بدتر اینکه تو پاکت 25 هزار تومن بود دوسال پیش

دوست معمولیم واسم هدیه خرید منم جلو همه باهاش دست دادم و دستشو بوسیدم و گذاشتم رو پیشونیم 😐😐😐🤲 ...

وای با اختلاف بسیار برنده ای عالییییی بوووود .😂😂😂😂😂😂

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

یکی دیگه  هم این بود که  

دبیرستانی بودم کنارخیابون منتظر دوستم دیدم یه ماشین وایساد جلوم،چند بار گفتم اقا برو مزاحم نشو...دیدم میخنده یهو دیددددم اونجا چراغ قرمز بووووده وایساده...وااای باز یادم اومد