2737
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 592627 بازدید | 2383 پست
من تو عروسی پسر همسایمون ۶ سالم بود جلو در تالار و گرفته بودم دو دستماله کردی میرقصیدم نمیزاشتم ببان ...

وااای انقد خندیدم با صدا شوهرم بیدار شد

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم خل شدم چقد زود گذشت همین دیشب ۱۲ بود عررر.گوشیمم تاریخ دارع ولی فک میکنم اشتبع😐😂

اصلا امشب خیلی داره زود میگذره من فک میکردم ساعت ۱۲ یهو چشمم افتاد ب ساعت دیدم دو شده سریع😐

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2731

بچه ها دوباره کسی این تاپیکو دید یا اگه سوتیای جدید دوباره ب ذهنتون رسید خودتون یا دیگران بنویسین اینجا من صبح پاشم حتما میخونم مرسی ک امشب اینقد خنده رو لبامون آوردین بهترینارو براتون آرزومندم شب همگی بخیر

خدا هست...

اخیش همه رو خوندم 😍اسی خدا خیرت بده عالی بود تاپیکت امروز کلا حالم خوب نبود با این تایپک حالم عوض شد ،بچه ها دم همه اتون گرم 😍⁦♥️⁩⁦✌️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2740
خداروشکر ک حالت بهتر شده😍😍😘

فدات عزیزم⁦♥️⁩ ممنون که مهربونی 😍⁦♥️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

دوم سوم دبستان بودم نامزدی خالم

مامانم حسابی بهم رسیده بود ولی نمیزاشتمش واسه موهام ببرم سالن 

اصرار اصرار میکردم باید خودم مدل بدم

میخاستم ادا آرایشگرها رو دربیارم

خلاصه جونم براتون بگه دست اخر

ی مدل عجق وجق از خوردم درآوردم با چهل تا گل سر سایه زده بودم از کجا تا کجااا شبیه جن شده بودم خلاصه رفتیم 

اینم بگم اصلاًم نمیرقصیدم فاز عروس داشتم

هر پن دیقه یبار مامانم میومد می‌بردم ی گوشه موهامو باز کنه نمیزاشتمش 

😂😂😂😂عزیزمممم هرچه داری بگوووو بذار بخندیم خو🤪

قربونت برم 

بچه که بودم ادای بازیگرارو تو فیلم در می اوردم یکیشم خشایار که عالی بودم تو نقشم 

هر جا میرفتم میگفتم از من فیلم بگیرین تا واستون ادای خشایار در بیارم

تازه عروسی کرده بودیم و رفته بودیم سر خونه زندگیمون. خیلیم با شوهرم بحث و دعوا داشتیم سر چیزای بیخود ...

وای خدا خیرت بده ، انقدرخندیدم مامانم ازخواب بیدارشد. نمیتونم جلو خنده ام رو بگیرم . انشاالله درکنار هم زندگی خوبی داشته باشین .🤣😂

2706