2733
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591821 بازدید | 2383 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من8-9سالم بود عموم از یه شهر دیگه اومده بود خونمون،بعد از چند وقت میخواست برگرده شهرشون یه پاروی بود که میخواست با خودش ببره و ما برای اینکه دم دست باشه و یادش نره گذاشته بودیم تو دستشویی،موقع رفتن عموم گفت عزیزم برو اون پارو رو بیار منم رفتم بیارم گفتم حالا که اومدم بذار دستشویی کنم بعد پاررو ببرم براش،عموم هم که فکر کرده بود من نرفتم دنبال پارو و عجله داشت اومده بود خودش پارو رو ورداره که در رو باز کرد من سرم پایین مشغول زور زدن بودم😓😓😭😭

تا دیدمش عین برق گرفته ها بلند شدم اونم گفت نه نه بشین سریع پارو رو ورداشت عین جت رفت این سوتی وحشتناک یادم نمیره که نمیره😭😭😭

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
عاقا من تو خواب خیلی قل میخوردم قبل از اینکه دخترم به دنیا بیاد.یه شب خواب بودم نگو تو خواب هی قل خو ...

وای دلم🤣🤣🤣🤣🤣

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2731
2738

وای راهنمایی بودم داشتم درس میخوندم تو اتاقم برامون مهمون اومد کلی صدام زدن تا اومدم بیرون اخه درس داشتم میخواستم کامل بخونم بعد بیام 

بعد وقتی اومدم بیرون گفتم جمعتون جمع بود گلتون کم بود😑 خودم خودمو تحویل گرفتم😑 

اوناهم گفتم اره اره😐😐😐😐🙄🙄 دقیقا با همین قیافه ها

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
من جوگیر شدم گوشیو برداشتم سر فحشو کشیدم به عممینا و تمام مخلفات   عمم هم منو کشوند به دادگاه ...

حالا چرا اینکارو کردی؟ مجردی یا متاهل

سومین کاربری   معنی اسم کاربریمو نمیدونم همینجوری یچی از خودم در اوردم اخه هر اسمی میزدم قبول نمیکرد  کاربر خانم هسدم     یروزی میاد که تو امضام مینویسم من به آرزوم رسیدم  زندگیمو تغییر دادم و خانوم خونه خودم شدم  آرامش دارم و مجبور نیستم با کسانی که منفور و بی ارزش هستن رفت و آمد کنم.من یروز اینکارو میکنم زندگیمو جوری که دوس دارم میسازم  درسته گذشته افتضاحی داشتم  اما آینده که دست خودمه  خدا کنارمه همیشه!  
رفتیم مشاوره ژنتیک دکتره مسن بودو بیشتر همه چیو من توضیح میدادم  از همسرم میپرسید که ورم بیضه د ...

زن زندگی🤣🤣🤣قشنگ میدونی چ حالی داره آفرین بر تو😂😂🤣🤣🤣

خدا هست...

ترم سوم امتحان داشتیم و شدید سرماخورده بودم همکلاسیم‌گفت که هوات رو دارم و سر جلسه هیچیییی بهم نگفت و خودشو انداخت رو برگه، پیام نوری بودیم و ردیف وسطی بچه های عمران بودن و یه پسره که دید دارم هلاک میشم‌ بهم رسوند و به حرف مراقبا گوش نداد وبعدم پاشد رفت( خدا خیرش بده) منم جووووووگیر پاشدم با ذوق رفتم تو حیاط دانشگاه دیدمش پیش دوستاش دستامو باز کردم و با شدت تمام بغلش کردم🤣🤣🤣🤣🤣 یعنی اصلا نمیدونست چیکار کنه خودشو کشید عقب و باز من کوتاه نیومدم و لبه های کتش رو گرفتم و تشکرررررررر تا مامور حراست‌اومد سر وقتم😂😂😂😂😂😂

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
زن زندگی🤣🤣🤣قشنگ میدونی چ حالی داره آفرین بر تو😂😂🤣🤣🤣

خدا میخواستم زودتر فرار کنم همسرمم قرمز کرده بود 😆😆😆

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
یه بار تو حرم امام رضا یه گوشه خلوت (به حساب خودم🤦‍♀️)پیدا کردم چادرمو تا ته داده بودم بالا زیر چاد ...

اول بگم که پاچیییییدم

دوما بگم که تو حرم هیچ جای امنی نیس،یه نگاه بندازی تمااام حرم مداربسته داره.واینو بدون که یک یا چند نفر موقع نگاه کردن تومداربسته پاچیدن از خندههه

دوستت دارم خدا💞