2737
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591821 بازدید | 2383 پست
چندسالت بود 😂😂😂😂

۲۳ 😑

اصلا ببین با شخصیتی که من دارن از من بعید بود بعدها که به مشکل خورده بودیم یه بار مامانش گفت یادته گفتی چه بچه ای تربیت کردی حالا بد شده؟ گفتم اون موقع هنوز دستتون رو نشده بود که بجای بچه مریض روحی تربیت کردید الان هربار مشکلی هست میگم خدا ازتون نگذره با این بچه بزرگ کردنتون (سر این حرفم جنگ جهانی شد 😂😂😂😂)

belfijoon هستم                                                                 

وای خدایا منم یه حرفی زدم که خجالت میکشم ازش

پسر ۳ ساله ام رو بردم دکتر ، یه پیرمرد مسن خیلی زبل هم بود دکترش

خواست ضد درد برای بچه استامینوفن بنویسه ، گفتم اقای دکتر پسرم خیلی بدقلق هست اصلا شربت رو نمیخوره  اگه ممکنه به جاش شیاف بنویسین

دیوانه نگام کرد گفت شیاف چیه ، شما خودت خوشت میاد که یکی ؛ بعد ساکت شد فهمید که سوتی داده ! منم جلوی شوهرم از خجالت مردم از خرابکاری که کردم 

یادم میاد خجالت میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عروسی یع فامیل خیلیییی دور یه لباس مجلسی خیلی مجلسی بود یعنی مال پنج سال پیشه البته 12.13سالم بود لباسش ینی فاجعه بود به شدت مجلسی و زنونع لختی یه رژ زرشگی پر رنگم زدع بودم با اون هوا سیبیل😐 پوستمم عین گچ سفید کرده بودم پر از مو😐 اصلا یه وضعی😂

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
2728
درکل رسم دارین؟اینکه دستو ببوسین بزنیم ب پیشونی ؟

نه بابا

دیگه خیلی باشه فقط دست پدرو میبوسیم اونم بدون اینکه بزنیم به پیشونی

من جوگیر شده بودم⁦☹️⁩🤧

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738

خدا آدمو جوگیر نکنه

منم یبار همه دور هم نشسته بودن

داشتن حرف میزدن، ی موضوع بی ربط ب حرفشون گفتم 

و حرف هم خیلی مسخره بود 😐😐

بقیع اینجوری نگام میکردن😑🙂

بعضی وقتاخود شیطونمیآد میزنه رو شونم میگع داری چ غلطی میکنی؟😐👻              😎از اوج تا پرواااااز ۶۵۰
وای من روز عروسیم با ابجیام بایه اهنگ ضایع وخیلی تند ودر پید چنان میرقصم خیلیم جدی اصلا لبخند رو لبم ...

آهنگش چی بود؟😂😂😂

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙

من عروسی خواهرشوهرم بود دوسال پیش تقریبا

با حقوق خودم براش توستر کادو خریدم

کلی رقصیدم

شوهرم دستش خالی بود یواشکی پول دادم کلی به خواهر ومادرش شاباش داد و کل ظرفاشون شستم

فرداش شوهرم وباباش دعواش شد پدرشوهرم به شوهرم فحش ناموس داد😑😑😑

منم قطع ارتباط کردم دیگه خونه شون نرفتم تا یک سال ونیم هیییچ کدوم شون پی منو نگرفتن .حتی عروسی خواهرشوهر کوچیکه منو دعوت نکردن

فهمیدم جوگیر نشم ولطف اضافی نکنم

تو نوجوونی عاشق پسر همسایمون بودم  پسرع مسجدی بود منم بخاطر اون رفتم مسجد تو ماه رمضون

نماز ک تموم شد تو کوچه رفیقم گف بدو بدو امیر داره با سینی شیر میاد برو ازش بگیرش

وقتی چشمم خوردبش و امیر صدام کرد یا اینا ببر اینقد جو  گرفته بودم ک خوردم زمین و دوستم بلندم کرد

پسرع نمیدونس بخنده یا عصبی بشه از دستم

در عشق جانان جان بده بی عشق نگشاید گره عشق