2737
2739
عنوان

باردارایی که ۳ ماه دیگه فارغ میشید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم قند دادم سونو هم ۴بعدی دادم .اینجا سزار اختیاری نمیکنن تازه ی دکیتر پیدا کزدم اون اکی داد ...

پس سونوش واجبه؟؟من اینقد سونو رفتم خودسر دیگه دکترم دعوام میکنه.از ۲۱ هفته دیگه نرفتم سونو دلم میخواد حتما برم ی بار دیگه خیالم راحت بشه.

پس من چرا اینقد از سزارین میترسممم

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2731
ممکنه بچرخه حالا وقت هست  کلا پروسه زایمان سخته استرس داره

ان شاءالله که هرچی خیر و صلاحه.ولی فعلا نچرخیده میزنه ب مثانم میفهمم

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
پس سونوش واجبه؟؟من اینقد سونو رفتم خودسر دیگه دکترم دعوام میکنه.از ۲۱ هفته دیگه نرفتم سونو دلم میخوا ...

منم رفتم زیاد ولی ۲۸هفته رو باید بری البته من ۲۷رفتم .بعدش هرماه یک بار واست مینویسه ک وضعیتو قدو وزنو چک کنن و اون ۲تا سونو اخر خیلی مهمه توو زایمانت

خدایا شُکرت❤🧿
2740
منم رفتم زیاد ولی ۲۸هفته رو باید بری البته من ۲۷رفتم .بعدش هرماه یک بار واست مینویسه ک وضعیتو قدو وز ...

خداروشکر.بعد ازمایش قند اون محلول بدمزه نبود؟؟

آخ آخ آره مال منم میزد رو مثانه تیر میکشید تاپیکم زدم براش😁

😂😂الهیییی

وای خیلی شیرین بود من حالم بد شده بود سرگیجه گرفتع بودم و....

🥵🥵🥵

2706