2733
2734
عنوان

باردارایی که ۳ ماه دیگه فارغ میشید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 58 پست
خب هر تاریخی سونو زد سزارین میشه ۲هفته قبلش .شهرتون سزار اختیاری انجام میدن؟

آخه تاریخ سونو هربار تغییر میکنه میفته جلوتر، یبار زد ۱۴ مرداد یبار ۱۲ مرداد آخرین سونو هفته پیش ۸ مرداد... نمیدونم درنهایت دکتر بر اساس کردم سونو تاریخ میزنه واسه سزارین 

ب امید خدا انشالله گلم 💎

شما طبیعی میخوای زایمان کنی؟راستی ۲۸ هفته از مایش قند دادی سونو هم داشت؟

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه تاریخ سونو هربار تغییر میکنه میفته جلوتر، یبار زد ۱۴ مرداد یبار ۱۲ مرداد آخرین سونو هفته پیش ۸ م ...

براساس تاریخ اولین روز از اخرین پریت حساب میشه طبیعی 

خدایا شُکرت❤🧿
😂😂ان شاءالله. خدا به همه چشم انتظارا صحیح و سلامتشو بده. بچت بریجه؟؟یا خودت میخوای سزارین کنی؟

بریچ بود تا هفته پیش ولی چرخید 

نه خودم میخوام سزارین بشم میترسم از طبیعی

2731
بریچ بود تا هفته پیش ولی چرخید  نه خودم میخوام سزارین بشم میترسم از طبیعی

وای واسه من بریچه ولی من از سزارین میترسم 🤒🤒

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

اسمشو چی میزاری

واا چه زود دکترت داره نظر میده برات کوو تا ۳ماه دیگه بچه هروز جاش عوض میشه من ک جلوتر از توام دکترم چیزی نگفته 

خدایا شُکرت❤🧿
2740
آخی نامدار باشه عزیزم  پسر منم آقا حامی 😍

عزیزمممم 

خدا حفظش کنه.خوش نام و پراوازه باشه ان شاءالله 😍😍

شما طبیعی میخوای زایمان کنی؟راستی ۲۸ هفته از مایش قند دادی سونو هم داشت؟

اره عزیزم قند دادم سونو هم ۴بعدی دادم .اینجا سزار اختیاری نمیکنن تازه ی دکیتر پیدا کزدم اون اکی داد اگه تا زایمان سره حرفش باشه

خدایا شُکرت❤🧿
واا چه زود دکترت داره نظر میده برات کوو تا ۳ماه دیگه بچه هروز جاش عوض میشه من ک جلوتر از توام دکترم ...

دکتر چیزی نگفته چه بریچ باشه چه نباشه خودم میخوام سزارین بشم

تهرانم آره همه شهرا بیمارستانای خصوصی سزارین اختیاری میکنن انگار 

نه عزیزم کی گفته من هم دکترم خصوصیه هم بیمارستانم .ولی اختیاری اینجا نمیکنن میگن بخشنامه طبیعیه

خدایا شُکرت❤🧿