2733
2734
عنوان

باردارایی که ۳ ماه دیگه فارغ میشید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 58 پست
نه عزیزم کی گفته من هم دکترم خصوصیه هم بیمارستانم .ولی اختیاری اینجا نمیکنن میگن بخشنامه طبیعیه

کدوم‌شهری، تهران رو که میدونم انجام میدن ، چنتا شهر دیگه ام از دوست و آشنا شنیدم انجام دادن،  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ندادی مگه

هفتم نوبت دکترمه اونموقع تازه مینویسه ک برم.میشه ۲۸ هفته تمام

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
کدوم‌شهری، تهران رو که میدونم انجام میدن ، چنتا شهر دیگه ام از دوست و آشنا شنیدم انجام دادن،  

من شمالم گلم ۳تا دکتر تا بحال عوض کردم اینجا مثلا سختگیری میکنن پولم میدیم باید دنبال دکتر بگردیم بهترین دکترای اینجا با زیر میزیم نمیکنن .حالا یکی پیدا کردم ب امید خدا انجام بده با زیر میزیو...

خدایا شُکرت❤🧿
2728
هفتم نوبت دکترمه اونموقع تازه مینویسه ک برم.میشه ۲۸ هفته تمام

من ۲۷هفته دادم.تنها نرو ک سرگیجه شدی یکی باهات باشه .هر ۱ساعت ۱بار خون میگیرن ازت ۳مرحله ایه

خدایا شُکرت❤🧿
من ۲۷هفته دادم.تنها نرو ک سرگیجه شدی یکی باهات باشه .هر ۱ساعت ۱بار خون میگیرن ازت ۳مرحله ایه

ن با همسرم میرم.کاش میشد نمیدادمم

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
من شمالم گلم ۳تا دکتر تا بحال عوض کردم اینجا مثلا سختگیری میکنن پولم میدیم باید دنبال دکتر بگردیم به ...

اره پول زیاد میگیرن ولی نشد نداره براشون، ان شاءالله که بسلامتی زایمان کنی

2740