2733
2734

بچها اول استدلال های منو گوش بدید بعد با توجه به استدلال های من بیاید بحث کنیم واقعا فکرم درگیر شده 

بچها من داشتم فکر میکردم دیدم فقط تریاک با بقیه مواد مخدر ها کاری ندارم توی دارویی خیلی کاربرد داره  خیلی از دارو ها ازوهمین تریاک ساخته میشه مثل مسکن ها 

از اون طرف خب ما مسلمان ایرانی هستیم و اینجا جرمه 

ولی خب کشور همسایه افغانستان هم مسلمان هستن و بسیار معتقد(چند باری برخورد کردم) ولی توی افغانستان جرم نیست و به صورت قانونی حتی شرکت تریاک سازی و اینا وجود داره 

بعد به نظرتون پولشون حرامه با این حال؟ خب اگر پول ایرانی ها حرامه  پول اونام باید حرام باشه ولی توی کشور اونا کاملا قانونیه 

این سوال برای من خیلی جالبه و فکر میکنم خیلی جای بحث داره 

نظر شما چیه

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بعد داشتم فکر میکردم دیدم خب واقعا تریاک مسکنه دیگه توی مسکن ها هم باید باشه  

بعد اصلا خود کشور مجبوره تریاک رو برای عرصه دارویی بخره 

میدونین چی میگم؟ 

یا چند وقت پیش من مامان بزرگم سنش بالاست بردیم دکتر خود دکتر گفتش ک تریاک بهش توی اب حل کنین بدین بکشه  

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تریاک فروش نیستم  که حلال و حرومش مهم باشه برام

الان مثلا که چی 

یعنی من تریاک فروشم؟ 

سواله برام پیش اومده 

نیازی به کنایه نیست میتونین به سوال جواب ندین والا بخدا 

والا حلال حرومه تریاک رو اصلا نمیدونیم و اصلا کاری بهش ندارم

ی زمانی شکر هم حرام بود

شطرنج و تنباکو هم حرام بود

ولی وابستگی کلا خطرناکه،چ روحی چ جسمی

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

هر چیزی که موجب اختلال در روان و آسیب روحی و جسمی به افراد یک جامعه باشه حرام و ممنوع هست 

خیلی از تولیدات هست که در موارد خاص استفاده میشن 

اما فروش آزادانه برای عموم مردم ممنوعیت داره چون 

در صنعت علم و داروسازی به شیوه صحیح به کار رفته میشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
والا حلال حرومه تریاک رو اصلا نمیدونیم و اصلا کاری بهش ندارم ی زمانی شکر هم حرام بود شطرنج و تنباک ...

اره دقیقا 

به نظر من ک حرام نیست  فکر کنم نظر بقیه هم همین باشه 

اره درسته وابستگی کلا بده چه حالا مواد باشه چه ادم باشه چه هرچی خدا هیچکسو وابسته نکنه

اره دقیقا  به نظر من ک حرام نیست  فکر کنم نظر بقیه هم همین باشه  اره درسته وابستگی ...

پس پولی ک از این راه ب دست میاد از لحاظ انسانی درست نیست

مثل اینه یه پسر دخترا رو وابسته خودش کنه تیغشون بزنه ول کنه!

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست