2737
2739
عنوان

کج گزاشتن پا به داخل

178 بازدید | 19 پست

سلام دخترم ۲سال و ۳ماهشه تو ۱۱ماهگی راه افتاد ولی کم کم متوجه شدم پنجه پاش رو ب داخله و پای چپشو موقع راه رفتن ب داخل میزاره بردمش دکتر گفت تا ۳سال خوب میشه ولی الان متوجه شدم موقع تند راه رفتن زمین میخوره و بردم ارتوپد کفش داد که پنجه پاش فعلا خوب بشه تا بعد ۳ماه دوباره ببرم. کفشش مثه کفش معمولیه و از داخل برعکس مثه وقتی کفش برعکس بپوشی. از اون اهنیا یا بلند نیس. خواستم بدونم کسی اینجور بوده ک خوب شده باشه این کفش خوبه یا بعد از ۳ماه کفش بلندتر بهش میدن کسی تجربه داره دریغ نکنه غصه میخورم

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آخه منم اونجوری.رفتم گفت صافی کف پاست.دمپایی مخصوص و کفی مخصوص داد بهم

نه کف پاش صاف نیست پنجه پاشو کج میزاره ب داخل و پای چپشو ب داخل میزاره. موقع نوازادی مشکل نداشت پاهاش عادی بود وقتی راه افتاد اینجوری دیدم

2740
من دخترم اینجوریه فک کنم بچه دومم همینه ارثی هست..ببین مشکل خاصی پیش نمیاد...بیشتر بعد ده سال خوب می ...

ولله تو خانواده ما کسی یادم نمیاد مشکل داشته باشه. دکترم گفت اگه تا ۱۰سال خوب نشه باید عمل شه‌. واسه همین ناراحتم خدا نکنه به عمل کشیده بشه. ای کاش میگفتن یک هفته کفش بپوشه خوب میشه ولی تا ۳ماه دلم هزار راه میره. شما دکتر نبردی

2706