2752
2734

حتما مکمل استفاده کنید خصوصا روی ویتامین های گروه ب خیلی حساس باشید و استفاده کنید

مواد سودازا حتما نخورید خصوصا الان توت فرنگی فصلش هست

این از تغدیه

شبها حتما قبل ازدخواب قران از رو بخونید حتی چند ایه ولی هرجا دلتون خواست

حتما باید شب زود بخوابید و دیرتر از 12 نشه  دیگه چون خیلی بهم میریزه

التماس دعا

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

اره واقعا ارتباطت رو با خدا بیشتر کنی حالت بهتر میشه 

بعد اینکه میگن بین الطلوعین یعنی بعد نماز صبح تا زمانی ک هوا روشن میشه بیدار باشین اینو یه حاج اقایی مشهدی توصیه میکرد برا کسایی که پرخاشگرن و افسردگی دارن ، همچنین برا رزق و روزی ،خیلیا جواب گرفتن ، بخون روایات دربارش زیاد هست

یه یاسینی عاشورایی بخونید واقعا تاثیر داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر افسردگی جوری هست که دچار تاریکی دید میشی و سایه میبینی و صبح که پامیشی یکهو به کل بدنت استرس حمله می کنه و بدنت لرزش داره و غیر طبیعی و دوره ای پرخاشگر، شجاع و ترسو شدی حتما باید بری یه دوره دارو بخوری که عوارض بسیار ناجوری هم داره مثل وزوز گوش و فقط بخوابی که متاسفانه دوسال از عمرت هدر میره و درمان کامل نداره اگر خفیف هست یعنی علت خاصی نداره که بگی اون مشکل بزرگ باعش شده مثل طلاق بیماری های لاعلاج شکست عشقی نداشتن کار و ... با سرگرم کردن خودت به کار و زندگی تا حدی میتونی بهتر میشه وگرنه قرص خوردن تحت نظر دکتر خوب بهترین کار که منجر به خودکشی و آسیب دیدن بدن نشه

گاهی اوقات افسردگی از کمبود ویتامینه. اول یه چکاب برو .قرص ویتامین D حتما ماهی یکی باید بخوری .اگه آزمایش دادی و کمبود ویتامین داشتی طبق توصیه پزشک بخور .ویتامین b  باید بخوری .من هم وقت احساس افسردگی فهم دست میده یه امپول نوروبین میگیرم و میزنم خوب میشم .البته محرک های بیرونی هم ماشالله زیاده ولی باید خودت به داد خودت برسی .پارک بری پیاده روی کنی .بری یه جا آتیش درست کنی انرژی زیادی داره .کوهپیمایی خیلی خوبه تو خونه اسفند دود کنی  .خلاصه اینا تجربه های منه که هر وقت حالم خرابه به کار میبرم .و یه چیز دیگه بری حمام وقتی خواستی بیای بیرون یه مقدار نمک دریا بریزی تو آب و بریزی از رو سرت تا پایین پا .نمک الکتریسیته ساکن بدن رو دفع میکنه بعدشم یه دوش بگیری بیای بیرون .ایشالا که حال و حوصله داشته باشی و اینکارو انجام بدی 

اگر افسردگی جوری هست که دچار تاریکی دید میشی و سایه میبینی و صبح که پامیشی یکهو به کل بدنت استرس حمل ...

ممنون . از نوع اولی نیست . چون قبلا حالم غیر قابل توصیف بد بود . حتی فکر خود.ک.ش.ی داشتم الان بهترم شکر خدا ولی هنوز خوب نشدم . مرسی از راهنماییتون

من بیشتر روز خوابم،همسرم ۹ میره سرکار من پا میشم صبحونه شو آماده میکنم ببره میگیرم میخوابم تا ی ربع قبل اینکه از سر کار برگرده .پا میشم تند تند غذا درست میکنم همزمان ک غذا میپزه ظرف میشورم،بعد سریع ی جارو برقی.کلا نیم ساعته ردیف میکنم.بعد ناهار.س ۳و ۴۰ میره باز من همه لامپ های خونه رو خاموش پرده ها رو هم میکشم میخوابم تا ۹ ونیم ک بیاد،خونه ک ظهر تمیز شده ی چای میذارم و ی شام سبک.باز ۲ ساعت بیدارم قرص خواب میخورم تا صبح مث فیل میخوابم.گوشیمم همیشه رو هواپیما ست.تا کسی مزاحم خوابم نشه.با خودم میگم بیدار شم چکار کنم.خرید پول میخواد،باشگاه پول میخواد،تفریح پول میخواد.حتی روزی ی وعده هم غذا نمیخورم آب و نهایت ۲ تا تخم مرغ اگه حال داشته باشم بپزم.بچه ندارم بچه دار نمیشیم دنبالش نمیرم چون فقیر هستیم.پول باشه زندگی می‌چسبه.چتد وقت قبل ۶ تا قرص خواب خوردم هیچی م نشد دوباره یک بسته خوردم هیچی.دلم خواب میخواد ک بیدار نشم.امیدی ب دنیا ندارم.همسرم معتاده.منو دو روز قبل کتک زد.خیلی دلم شکست نفرینش کردم.دلم میخواد سوار اتوبوس شم برم ی جای دور.پول ندارم.دلم میخاد خودمو بکشم دلشو ندارم. دلم می‌خواد طلاق بگیرم بابای خوش اخلاقی ندارم بد بین و بد دهنه.حتی موقع متاهلی منو کتک میزنه هر چی بگی خوشش نیاد فورا میزنه .ی ماه قبل زد چشممو کبود کرد عروسی خواهرم بود با گریم خوب شد.میگم برم اونجا ک فقط دیوونه میشم. خدا کمکم کنه.رد دادم.

گاهی اوقات افسردگی از کمبود ویتامینه. اول یه چکاب برو .قرص ویتامین D حتما ماهی یکی باید بخوری .اگه آ ...

مرسی که وقت گذاشتی :) 

رفتم چکاپ ویتامین d کم داشتم . هر دو هفته میخورم و امپولشم زدم . یکم حالمو بهتر کرده بود