2733
2734
عنوان

دقت کردین کلمه ده هشتادی فحشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 102 پست
🥺😂نگران نباش دوتا خواهر دارم 24 و 28 جفت مثل توین😁😂 بچه ها هرچی میریم جلوتر با درک و شعور تر دن ...

آره واقعا

وقتی میرم بیرون میبینم بچه ها دارن سیگار میکشن و کارای بد میکنن واقعا ناراحت میشم و بیشتر از این ناراحت میشم که چرا پدر مادراشون کاری باهاشون ندارن و اجازه میدن بچشون هر راه اشتباهی رو بره🤦🏻‍♀️

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

من دهه هشتادیم و از هر دهه ای یه وایب به خصوص میگیرم ب نظرم هرکدوم دوره و حس و حال خودشون رو دارن و خاطره انگیزن و خصومتی با هیچ دهه ای ندارم و به هم نسلی های خودم خیلی افتخار میکنم،🥰هرکسی با توجه به دهه ای که ادما توش به دنیا اومدن برچسب میزنه روشون باید یه فکری به حال عقلش کنه😁

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ننه من تو بیست و یک سالگی ام کجای کاری😎😂

😔😂پیر شدی پس

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
خدایان پشت پناه منه نفرین باد هواس😎😂

نه نفرین عامون ما بسیار گیراست ای دوصد نفرین عامون برتو باد😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
چه دهه مضخرفی به دنیا اومدیم  همه چیزای بد جامعه رو دیدیم  البته دهه هفتاد همین همین

عامو بیخیالااا

ددیگه شده 

سعی کن با این غم کناربیای 😂

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،https://uupload.ir/view/08-mohammadreza_eshaghi_katooli_gcyp.mp3/
آره واقعا وقتی میرم بیرون میبینم بچه ها دارن سیگار میکشن و کارای بد میکنن واقعا ناراحت میشم و بیشتر ...

دو دسته میشن مادر پدرایی که بچه ها اینطوری شدن

اونایی که ازادی نداشتن و میخوان اون ازادی رو بچه بدن که زیاده روی میشه 

دسته دوم  بازم ازادی نداشتن بعد ازدواج پدرمادر هرکدوم به سوی خودشون میرن بچه هم میره به سوی خودش

البته یک دسته بچه هم داریم که مامان و بابا تقصیری ندارن اینا زرتی تاثیر پذیرفتن از بقیه قاطی اونا شدن😶

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

همش تقصیر این دهه شصتیا بود 

خودشون تو محدودیت بزرگ شدن 

خواستن بچه هاشون تجربه مشابه نداشته باشن 

گند زدن به تربیت و نظام تربیتی کشور 🤣🤣🤣

الان همه ریپ‌میکنن حمله ور‌میشن 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25