2752
2734
عنوان

شاید شما درکم کنید.

54 بازدید | 7 پست

اونقدری ک ب خونواده شوهرم احترام میزارم احترام نمیبینم

دوست دارم اونقدری ک من دوسشون دارم و احترام میزارم بهم احترام بزارن مادرشوهرم خوبه اما خواهر شوهرام گاهی وقتا مسخرم میکنن این وضعیتو اصلا دوست ندارم ی وقتایی میگم اصلا کلا رابطمو کم کنم ولی نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانواده شوهر جماعتو فقطباید بهشون نگاهه از بالا داشته بتشی هر چی خودتو خاکینشون بدی بی ارزش تر میشی ...

واقعا درسته 

خیلی ناراحتم اونقدری ک میخوام گریه کنم میشه یکم باهام حرف بزنی

خواهرشوهرم رفیقم بود بعد الان ی سری حرمتا کاملا از بین رفته ی وقتایی میگم کاش غریبه بود بهتر بود اینجوری

واقعا درسته  خیلی ناراحتم اونقدری ک میخوام گریه کنم میشه یکم باهام حرف بزنی خواهرشوهرم رفیقم ...

خودم بشخصه سر همین موضوع که چرا اخترام متقابل بهم نگذاشتن اعتراض کرد شوعرم به خواهرش بچه ام دو سالش نشده بود قهر کرد باهامون الان دخترم ۴ سال و خورده ای داره هنوز قهرن که هیچ یه تیم بزرگ از هممه اعضای خانواده تشکیل دادن برای مقابله با ما انگار دشمن قسم خورده مون شدن. سر یه موضوع خیییلی کوچیک که اعتراض کردیم به رفتارشون 

یه کارایی کردن باهام که انقد زخم زدن بهم انقد شبا تا صبح بخاطر رفتاراشون گریه کردم . چهار بار هم رفتیم جلو برای اشتی کم محلمون مردن دیگه شوهرم ه

خودش گفته بمیرن هم نمیرم مگه خودشون بیان جلو ولی هر زمانی هم اشتی کنیم دیگه اون عروس سابق براشون نمیشم عمیقا فاصله مو باهاشون رعابت میکنم چون ذاتشونو شناختم