2733
2734
عنوان

شما باشید قبول میکنید بمونید خونه سرکار نرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 217 پست
ن اون جوری نیس اخلاقش اینو ۱۰۰ درصد مطمئنم کارتشومیده

باشه بازم ۱۰ تومنه عزیزم خرج خونه و خوردو خوراکو کلی چیز دیگه هست همشو که نمیتونی برای خودت خرج کنی ولی اگه بری سر کار دیگه پول خودته هرکار بخوای میتونی بکنی کسیم بهت نمیگه چرا🦦

🦦Anyway i don't care babe

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیز من وقتی داره اینو میگه. دیگ تو کار واسه چیته؟ برو زبانتو بخون برو کلی هنر یاد بگیر . کار واس ...

اونم میگ برو صدتا کلاس ولی کار نه خسته میشی🤔

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2728
من دوست دارم کار کنم و بعضی وقتا مخفیانه میرم کار میکنم

چجوری مخفیاته میری و چجور کاری ک گهگداری میری  

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
ببین تو اجتماع ادم میتونه باشگاه و .. بره ولی وقتی تو تهران شاغلی تا برسی خونه ساعت ۷ غروبه ، واقعا ...

باور کن منم همون وقت میرسیدم از مرکز شهر تا شمال غرب

اما یک زن باید کار کنه باید برای خودش هدف و درامد داشته باشه .

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2740
اونم میگ برو صدتا کلاس ولی کار نه خسته میشی🤔

بخدا ک موقعیت خوبیه. فقط ببین اخلاقشم خوبه؟ اگ اونم اوکی بود قبول کن. میخوای بری خودتو خسته کنی ب زندگیتم نرسی واسه کار😑😑😑 

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
چجوری مخفیاته میری و چجور کاری ک گهگداری میری    

من مربی گیتارم 

بعضی وقتا به شوهرم میگم با دوستام میخوام برم بیرون و میرم سرکار 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
۲۰ اون ۲۶ 

کجا کار میکنه که ۱۰ تومن حقوقشه خونه و ماشین هم داره به نظرم چشمات رو باز کن . ممکنه همه چی فیک باشه. مخصوصا که شما خیلی جوونی و هنوز گرگای بازار رو ندیدی‌ خود من کارمندم بعد ۱۶ سال تازه حقوقم ۶ تومنه تازه با مدرک ارشد.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من از اول كه با همسرم آشنا شدم شاغل بودم و الان ٢سالي هست اصرار به سو كار نرفتنم داره ولي من ديگه بدون كار كردن دلم نميخواد زندگي كنم..

استقلال و كار كردن حتي از پاشيدن زندگيم هم واسم مهم تره

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
من هر دورو تجربه کردم مزون داشتم ۴۰ روزی یکبار ترکیه جنس‌میاوردم خیلی سخت الان راحت اذم کلاس میره ...

اون میگ بدم میاد بیام خونه ببینم تو نیستی با دوران مجردی فرقی نداره اینجوری اخه مادرش شاغل بوده ب کاری نمیرسیده بعدشم خسته کوفته میومده میخوابیده کمتر ب اشپزی و ‌...میرسیدهاین پیش زمینه خوبی نداره از کار 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
رشتم زبانه میگ فقط قویش کن برای وقتیکه رفتیم اون ور آب لازمه 

پس ذهن بسته اي نداره 

بايد ببيني علت اينكه ميگه كار نكن چيه 

من خودم شاغل بودم الان ميبينم اصلا كار كردن به صرفه نيست ديگه نميرم...تمام ايام سالت درگير كاري اگر ماهي ٥ تومنم بگيري سالش ميشه ٥٠ تومن خب ٥٠ تومن باهاش نصف پرايدم نميدن، برم سر كار با ملت بجنگم و سرو كله بزنم جونمو كم كنم كه چي؟! نميرم راحت 

بايد ببيني ايديولوژيش چيه طرف

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2706