2410
2553

سلام دوستان این آقایی ک باهاشمو قصد ازدواج داریم حقوقش ۱۰ تومن میشه  و من دانشجوام سال دوم و بمن میگ ازدواج کردیم درس تو بخون باشگاه برو بچرخ برا خودت خرید کن و خودم کارت میدم بهت پول می ریزم توش خرج کنی ولی خوشم نمیاد سرکاربری شما باشید قبول میکنید؟؟

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عمرااا هر ادمی باید مستقل باشه کار بکنه 

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

همسر من نمیزاره قبول کردم اوایل پول میداد الان پولم نمیده سرکارم نمیزاره برم😑

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2714

واسه ازدواج ملاک های دیگه ای هم هست فقط حقوق اون و سر کار رفتن شما کافی نیست باید شرایط دیگه داشته باشه ک اگه داره خوبه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

نه اصلا.وابستگی مالی زن وابستگی تو سایر امور هم به دنبال داره و زمینه سلطه و زورگویی هم فراهم میکنه .دلیلی نداره خونه بمونید .ده تومنم اونقدر درامد زیادی نیست 

من بعنوان کسی ک تا سال گذشته شاغل بودم الان خونه هستم میگم

اگر در امد همسرتون خوبه و بهتون پول توجیبی و .. میده سرکار نرید ، چون مستهلک میشید 

مگر شغل های خاص مثل پزشکی یا مهندسی در ادارات دولتی 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین منم چند روز پیش عقد کردم وضع مالی همسرمم تقریبا مناسبه ایشونم همینو گفت که سرکار نرو ولی درستو ادامه بده تا دکتری به خودت برس 

منم حق استغال گرفتم 😐✌ چون دوست دارم اگه روزی بعد درسم دلم خواست برم سر کار منتی رو سرم نباشه اگرم نرفتم که هیچ

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

من نه

من در هر صورت می خوام استقلال مالی خودمو داشته باشم

کلا از کسی که علنا میگه بیا و از لحاظ مالی کاملا وابسته به من باش خوشم نمیاد

اگر قرار باشه درس بخونم، پول توجیبی بگیرم، باشگاه برم و فکر کنم این یعنی زندگی، خب خونه بابامم همینه دیگه

ادم مستقل دستش تو جیب خودشه همیشه...وگرنه هدف از مدرک گرفتن چیه؟

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706