2733
2734
عنوان

شما باشید قبول میکنید بمونید خونه سرکار نرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 217 پست
شخصیتش و اخلاقش خوبه واقعا اصلا ب چیزی کاری نداره از کار کردن بدش میاد میگ حقوقم کافیه خونه ماشین خو ...

خب توافق کنید شما بگو که چقدر از حقوقش رو میخوای و با افزایش حقوقش ماهانه شما رو هم افزایش بده

ولی حق کار رو بگیر که اگر زمانی نداد بهت خودت بتونی سرکار بری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ده تومنم اونقد نیس بخوری بپوشی بپاشی برو سرکار استقلالتو حفط کن

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2731
الان هنوز قبل ازدواجه که دارن میگن اره برو بگرد و برو باشگاه من بهت پول میدم دوروز دیگه که ازدواج کر ...

ن اون جوری نیس اخلاقش اینو ۱۰۰ درصد مطمئنم کارتشومیده

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

از نظر من لذتی که تو کار کردنو مستقل بودن هست تو هیچ چیز دیگه ای نیست.رشتت چیه چ شعلایی مد نطرته اگه واقعا علاقه داری به رشته و شغل ایندت پس ردش کن اگه ن که هیچی

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
اونم حق مکان درس اشتغال میده ولی میگ باهم ب تفاهم برسیم

شما الان سر کار نمیری؟ درسته داری درس میخونی؟؟! پس بهش بگو وقتی سیبو بندازی بالا هزار تا چرخ میخوره تا بیاد پایین حق اشتغال به این معنیه که شاید الان دوست نداشته باشم برم سر کار ولی درآینده شاید دیدم امکان اینکه هم به کارای خونه برسم هم سرکار برم و دستم تو جیب خودم باشه رو دارم پس میرم سر کار 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2738

خیر اصلا 

اره شاید حتی بیشتر از اونی که درامد خودته بهت پول بده ولی پس استقلال و پیشرفت خودت چی میشه 

ولی معمولا این مردهایی که مخالف کار کردنن کم کم مخالف درس خوندن هم میشن پول آنچنانی ام نمیدن همش میخوان غر بزنن سرهرچیزی که میخوای بخری البته گفتم معمولا نگفتم همه 

من سالها کار کردم الان تو خونم اول خوشحال بودم اما بهت بگم لذتی که تو استقلال و دست تو جیب بودن خودت ...

ببین تو اجتماع ادم میتونه باشگاه و .. بره ولی وقتی تو تهران شاغلی تا برسی خونه ساعت ۷ غروبه ، واقعا یه لقمه شام میخوری میخوابی ، ن تفریحی نه لذتی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
اره چون تنبلم و حوصله کار کردن ندارم مگ چقد جون دارم ک هم بیرون کار کنم هم تو خونه؟

امضات چی میگه چشه بچت؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

خب الان مسئله اینجاست که شما هنوز شاغل نیستی

من فکر کردم شاغلی و ازت خواسته شغلت رو رها کنی 

چقدر احتمال داره که بعد از اتمام درست،بری سر یه شغل خوب و ارزشمند؟

من معتقدم خانما ارزششون خیلی بالاست و هر شغلی مناسبشون نیست 

الان خودمم دانشجو هستم،یه سری انتخاب برای شغل دارم،اگر بعد از اتمام درسم،به یکیشون رسیدم که شاغل میشم،اگر نه که موندن تو خونه بهتره!

به قول یکی از کاربرها اینطور نباشه که فکر کنی حتما باید کار کنی چون مستهلک میشی خودت 

به همه‌ی این‌ها فکر کن

به اینم فکر کن که چقدر احتمال داره که شاغل بشی اصلا؟!اونم شغلی که ارزشش رو داشته باشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

من هر دورو تجربه کردم

مزون داشتم ۴۰ روزی یکبار ترکیه جنس‌میاوردم

خیلی سخت

الان راحت اذم کلاس میره دستش بازه

واقعا شاغل بودنو دوست ندارم

تا هر وقت بخواهی خونه ایی

مخصوصا مثلا شوهرم خونه بود من سرکار خیلی بد

واقعا دوست نداشتم

الان راحتم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
رشتم زبانه میگ فقط قویش کن برای وقتیکه رفتیم اون ور آب لازمه 

خب عزیز من وقتی داره اینو میگه. دیگ تو کار واسه چیته؟ برو زبانتو بخون برو کلی هنر یاد بگیر . کار واس چیته😑😑. موقعیتو از دست نده بنظرم عالیه. ب حرف بقیه گوش نکن برو خودت فکر کن

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
چند سالشه خودت چطور ؟ اختلاف سنیتون چقدره؟

۲۰ اون ۲۶ 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2706