2737
2739
عنوان

شما باشید قبول میکنید بمونید خونه سرکار نرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 217 پست
بقيه شرايطش چيه؟؟خانواده؟اخلاق؟شخصيت؟

شخصیتش و اخلاقش خوبه واقعا اصلا ب چیزی کاری نداره از کار کردن بدش میاد میگ حقوقم کافیه خونه ماشین خوبی هم داره 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

نه دوست ندارم کسی برای زندگیم اینجوری نظر بده. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم نمیذاره کار کنم  من خوشم نمیاد

خودت خوشت نمیاد کار کنی یا خوشت نمیاد ک بهت میگه نری؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

من سالها کار کردم الان تو خونم اول خوشحال بودم اما بهت بگم لذتی که تو استقلال و دست تو جیب بودن خودت داری هیچ جا پیدا نمیشه حتی اگر کارش پاره وقت باشه سرکار برو

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2731
خودت خوشت نمیاد کار کنی یا خوشت نمیاد ک بهت میگه نری؟ 

من دوست دارم کار کنم و بعضی وقتا مخفیانه میرم کار میکنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ببین منم چند روز پیش عقد کردم وضع مالی همسرمم تقریبا مناسبه ایشونم همینو گفت که سرکار نرو ولی درستو ...

اونم حق مکان درس اشتغال میده ولی میگ باهم ب تفاهم برسیم

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2740

چند سالشه خودت چطور ؟ اختلاف سنیتون چقدره؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

کارت چیه مگ؟

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
شوهر منم نمیذاره کار کنم  من خوشم نمیاد

از کار کردن؟

الان هنوز قبل ازدواجه که دارن میگن اره برو بگرد و برو باشگاه من بهت پول میدم دوروز دیگه که ازدواج کردین از کجا معلوم که میخواد بهت همش پول بده تازه ممکنه غرم بزنه که انقدر زیاد خرج نکن😐🤏🏻

🦦Anyway i don't care babe
کارت چیه مگ؟

رشتم زبانه میگ فقط قویش کن برای وقتیکه رفتیم اون ور آب لازمه 

2706