2733
2739
عنوان

مادرشوهراتون باشوهراتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 79 پست
چ جالب که همسرت اینو میگه همسر من امکان نداره اینجور حرفی بزنه یه سری از کسی شنیدم که قبل ازدواجش ...

من اوایل ازدواجمون بود اینجوری گفت همسرم اخه مادرشوهرم رفته بود ب شوهرم گفته بودزنت گفته میخوادازت طلاق بگیره یک هفته ازعروسیمون گذشته بود ک این حرفوزده بود خیلی عذابم دادخداازش نگذره یادکارش ک میفتم عصبی میشم

همسر من بارها شده میره سرش رو میذاره روی پای مادرش حرف میزنن با هم یا مادرش ماساژ میده بنظرم حساسیت روی این چیزها غیرمنطقیه 

belfijoon هستم                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من بارها شده میره سرش رو میذاره روی پای مادرش حرف میزنن با هم یا مادرش ماساژ میده بنظرم حساسیت ...

اره منطقیه.باورت میشه شوهر یکی ازدوستام بامادرخودش رابطه داشتن اونم رابطه ج دوستم ازشوهرش طلاق گرفت 

2731
چ جالب که همسرت اینو میگه همسر من امکان نداره اینجور حرفی بزنه یه سری از کسی شنیدم که قبل ازدواجش ...

این نشونه خام بودنه 

البته انشالله علاقه ام هست

ولی بچگانه اس گفتن این حرفا که دل زن رو هم ازرده کنه شاید اگر نمیگفت خانومش حساس نمیشد

میشه دوستی خاله خرسه 

خب اهمیت نده بهش.شاید احساس کرده داره پسرشو از دست میده

اخه با بقیه بچه هاشم اینجوری نیس فقط باشوهرم اونم جلومن مثلا من براعید واینچیزا میرم روبوسی نمیاد بهشم گفتم باهمه روبوسی میکنی جزمن بروخودش نیورد

2738
همه ک بهم میگن خیلی حیا داری اینجوریه 

واقعیت اینه ربطی به حیا نداره من ۳۶ سالمه برادر ندارم اما با دایی و بابام خیلی راحتم بارها حتی وسط خیابون داییم رو بغل کردم ‌و بوسیدم با داییم همکارم وقتی غیر خودمون کسی تو شرکت نیست با تاپ و شلوار میگردم اگر برادر داشتم قطعا با برادرم هم راحت بودم 

belfijoon هستم                                                                 
اخه با بقیه بچه هاشم اینجوری نیس فقط باشوهرم اونم جلومن مثلا من براعید واینچیزا میرم روبوسی نمیاد به ...

فکر کنم همسرت تو جمع خیلی بهت توجه داره من اوایل مادرشوهرم خیلی حساس شده بود روی برخوردای همسرم بامن  وقتی همسرم بهم توجه میکرد در عوض مادرشوهرم سرد برخورد میکرد 

بعد با همسرم صحبت کردیم بهتر شد خداروشکر

اره منطقیه.باورت میشه شوهر یکی ازدوستام بامادرخودش رابطه داشتن اونم رابطه ج دوستم ازشوهرش طلاق گرفت& ...

شما بخاطر یک در میلیون نمیتونی عشق مادر و فرزندی رو زیر  سئوال ببری اینجوری باشه گاهی  شنیدیم پدر به دخترش تجاوز کرده پس نباید پدر به دخترش محبت کنه؟ 

belfijoon هستم                                                                 
ولی اینکه مطمئنی قبلش بد بودن و بهت دروغ میگه خیلی بدتره...

میخواد روی مادرش حساس نشی عزیزم 

نمیتونه الان جلوی این رفتار مادرشو بگیره اگر اینکارو بکنه مادشوهرت دلش میشکنه و باهات دشمن میشه 

همسرت داره با سیاست خودش روابط بین شما و مادرش رو مدیریت میکنه

فکر کنم همسرت تو جمع خیلی بهت توجه داره من اوایل مادرشوهرم خیلی حساس شده بود روی برخوردای همسرم بامن ...

ن زیاد توجمع توجه نمیکنه نمیدونم چرا اینجوری میکنن

اره منطقیه.باورت میشه شوهر یکی ازدوستام بامادرخودش رابطه داشتن اونم رابطه ج دوستم ازشوهرش طلاق گرفت& ...

بخاطر همین شما حساس شدی 

این اتفاق ذهنیتتون رو خراب کرده والا محبت مادر و فرزندی خیلی پاکتر از این حرفاس و اونقدر عمیق هست تا کسی مادر نشه درکش نمیکنه

2706