2752
2734
عنوان

مادرشوهراتون باشوهراتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 79 پست
رفتاراش فقط همین نیست قربون صدقه ک عیبی نداره از حدش بگذره دیگه مسخرس

ولی بنظرم رفتار مادر شوهر اسی خیلی طبیعی و نرماله..... 

البته باز خونواده ها فرق میکنن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خو منم پسرمو بغل میکنم بوسش میکنم میگم عشقم دورت بگردم .من مادرشم کسی اندازه من دوسش نداره.زن بگیره ...

یعنی پسرت ۳۰سالش بشه همینکارارومیکنی من ک خجالت میکشم من همین الان خجالت میکشم باداداشم داییم عموم‌بابام روبوسی کنم 

حتتتتما آشتیشون بده،باور کن خداقهرش میگیره

قبلا خیلی به همسرم میگفتم بره آشتی کنه و لی دعوام میکرد میگفت دخالت نکن 

دیگه منم چیزی نگفتم 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2731
رفتاراش فقط همین نیست قربون صدقه ک عیبی نداره از حدش بگذره دیگه مسخرس

دقیقا وقتی شوهرم بازبون خودش میگ اصن قبلن اینکارارونمیکرد ازوقتی تواومدی اینکارارومیکنه میخوادمثلا خودشو ب جای تو. تو دل من جا کنه 

همه مادرا قربون صدقه بچه هاشون میرن و بوس و بغل میکنن مگه چیز عجبی هست؟عشق مادر پدر به فرزندشون اصلا حد و مرز نداره اینکه میگن هرچی حد داره من تعجب میکنم

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
یعنی پسرت ۳۰سالش بشه همینکارارومیکنی من ک خجالت میکشم من همین الان خجالت میکشم باداداشم داییم عموم‌ب ...

خب شما رفتارت عجیبه 

مادر خب ۳۰ سال زحمتشو کشیده ثمره عمرشه دوست داره ازش تعریف کنه بغلش کنه لذت ببره از دست پرورده خودش

شما بچه داری؟احتمالا هنوز مادر نشدی که درک نمیکنی حس مادرانشو

ولی بنظرم رفتار مادر شوهر اسی خیلی طبیعی و نرماله.....  البته باز خونواده ها فرق میکنن

اره طبیعی اما شوهرم میگ قبلن اینکارارونمیکردازوقتی ازدواج کردیم میخوادخودشو ب جای تو تو دل من جاکنه منم گفتم هرکسی جایگاه خودشوداره اخه من همسرتوام اون مادرتو 

دقیقا وقتی شوهرم بازبون خودش میگ اصن قبلن اینکارارونمیکرد ازوقتی تواومدی اینکارارومیکنه میخوادمثلا خ ...

چ جالب که همسرت اینو میگه

همسر من امکان نداره اینجور حرفی بزنه

یه سری از کسی شنیدم که قبل ازدواجش با مادرش مثل سگ و گربه بودن همیشه دعوا میکردن...اینو بهش گفتم یه سری اصلا قبول نمیکرد میگفت ما از اول اینجوری عاشق هم بودیم

همسرت مشخصه خیلی دوستت داره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
اره طبیعی اما شوهرم میگ قبلن اینکارارونمیکردازوقتی ازدواج کردیم میخوادخودشو ب جای تو تو دل من جاکنه ...

خب اهمیت نده بهش.شاید احساس کرده داره پسرشو از دست میده

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
خب شما رفتارت عجیبه  مادر خب ۳۰ سال زحمتشو کشیده ثمره عمرشه دوست داره ازش تعریف کنه بغلش کن ...

من رفتارم عجیب نیس خجالت میکشم  روم نمیشه نمیتونم دست خودمم نیس اره ی مادر اینکارارومیکنه اما ن از لج عروسش واقعا از رو حس مادرانه باشه 

2706