2733
2739
عنوان

مادرشوهراتون باشوهراتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 79 پست
شما بخاطر یک در میلیون نمیتونی عشق مادر و فرزندی رو زیر  سئوال ببری اینجوری باشه گاهی  ...

عشق مادرفرزندی ن اینکه تا زن میگیره پسرشون جلو زنش الکی بیان اینجوری کنن دیگ ادم فرق بین عشق و کاراینارومیفهمه

بخاطر همین شما حساس شدی  این اتفاق ذهنیتتون رو خراب کرده والا محبت مادر و فرزندی خیلی پاکتر ...

ن اتفاقا کاری ب این مسئله نداره این موضوع تازه من فهمیدم من میگم شوهرم میگ تا تو وارد زندگی من شدی مادرم اینجوری شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق مادرفرزندی ن اینکه تا زن میگیره پسرشون جلو زنش الکی بیان اینجوری کنن دیگ ادم فرق بین عشق و کارای ...

بچه برای عوض نه هوس

هرجور ما باشیم بچه هامون همونجور رار میان اگر الان کاری کنی همسرت مقابل مادرش وایسه خدایی نکرده روزی پیش میاد که بچه ات روبروت وایمیسته

بچه برای عوض نه هوس هرجور ما باشیم بچه هامون همونجور رار میان اگر الان کاری کنی همسرت مقابل مادر ...

من تالانگفتم مقابل مادرت وایسا مادرشم هرکاری دوس داری بکنه خودش ی روز این کاراش خجالت میکشه 

2731
ن اتفاقا کاری ب این مسئله نداره این موضوع تازه من فهمیدم من میگم شوهرم میگ تا تو وارد زندگی من شدی م ...

خوب دیگه مادرشوهرتون حالا که کمتر پسرشو میبینه و محبتش به شما رو  میبینه حس میکنه پسرشو ازش گرفتن 

حالا محبت خودشو بیشتر نشون میده