2737
2734
پسر عموم ب دلایلی پدر مادرش تو ۳ سالگی فوت شدن بخوام بگم چیشده داستانش طولانیه ....

بعد از اون با ما زندگی کرد تا الان مثل داداشمه و چیز طبیعی ک صمیمی باشیم چون تو ی خونه بزرگ شدیم...

ولی خانوادم ی سری حساسیت های بیخودی نشون میدن

مثلا دیشب ی جایی بود قشنگ قیافش مث گچ شده بود از خستگی و کار من ی لیوان شربت دادم بهش فقط دستم کشیدم تو موهاش فقط گفتم خوبی؟؟؟ (حالا بخام دقیق بگم ی دقیقه هم دستمو گزاشتم رو صورتش )

داداشم د۶ن منو سرویس کرد ک نکن اینجوری :/ البته جلو پسر عموم اینجوری نمیکنه ....

طبقه بالای خونه ماس بعد اونجا بودم داشتم ی چیز نشونش میدادم تو گوشی اصلا من کاریش نداشتم من اینور تخت نشسته بودم اون اونور ..... داداشم میگ برا چی اومدی اینجا ......

واقعا اعصابمو خورد کرده :/ خب تو ی خونه ایم از بچگی باهام بزرگ شدیم مثل داداشمه انتظار دارین با فامیلی صداش کنم ؟؟ بعدم کسی نداره جز ما

من ۱۸ سالمه 

داداشم ۲۶ سالشه 

پسر عموم ۲۷ سالشههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان با ما زندگی نمیکنه خونمون دو طبقه ی طبقه ارث باباشه مال اون ی طبقه هم ماییم  ولی خب برا ...

رابطه مامانت اینا باهاش خوبه؟ 

الهی چقدر دلم گرفت براش 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

تو نظر بهش نداری شاید اون داشته باشه 

داداشت حق داره

🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2738

بزرگ شدین خب حساس شدن طبیعیه

اون دست گرامیتو و همراه شربت به داداش خودتم انجام میدی؟😂

اگر آره که کارشون بیخودی بوده

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
رابطه مامانت اینا باهاش خوبه؟  الهی چقدر دلم گرفت براش

دقیقا منم:) فکر کن ۲۷ سالشه اونقدر کار کرده که خسته شده

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

چی بگم والا ده سال ازت بزرگتره قبل به دنیا اومدن تو بوده حق داری فک کنی مث داداشته ولی نکنی اینکارارو بهتره 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بله درست نیست هر چقدر هم پیش هم بزرگ بشین  درست نیست لمس کنین همو محرم نیستین

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
2706