2733
2734
عنوان

میدونی چرا استایلتون بَده؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 51 پست

مدرسه بچه ام یه مدیر داشت یه تیم هایی می زد که هر سری می دیدیمش همه مادرها مات و متحیر محو استایلش می شدیم! 

نه که قشنگ تیپ بزنه ، فقط این که چطور می تونه انقدر فاجعه همه چیز با هم ترکیب کنه که هیچی به هیچی ربط نداشته باشه و همیشه تو چشم باشه!  شوهر من که تو این چیزها نیست می گفت وای چرا این مدیره انقدر بد لباس می پوشه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استايل و تیپ متفاوت هر هفته اصلااااا اهمیتی نداره برام 

چون چشمای مردم سیرمونی نداره و هر روز ازت ی تیپ جدید میخان

فقط برام مهمه به آرامش واقعی برسم به نقطه‌ای برسم ک حرف و رفتار هیچ احدی آزارم نده و راحت عبور کنم

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

جدا از این مسأله 

سعی کنین هر مبلغی هم ک لباس میخرین با چیز های کوچیک بهترش کنین 

مثلا یه شومیز دکمه دار میخرین یه کمربند خودتون بخرین از روش ببندین  زیباییش ۱۰ برابر  میشه 

استاسل کردنتون باید به هم بیایین مثلا اگه پاهای کشیده و لاغر دارین شلوار پاچه گشاد زیاد خوب نمیشه بجای شلوار بگ یا مام بخرین 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
ولی لامصب بعضیا ذاتا خوش استایل هستن هرررر چی میپوشن بهشون میاد  اندام و هیکل متناسبی دارن برا ...

ولی این پول لعنتی یجور دیگه خوشگلت میکنه... 

بعضیا ذاتا شیکن میدونم

ولی اونایی ک ذاتا شیک نیستن با پول میتونن شیک باشن اگرم پول نباشه هر دری بزنن به چشم نمیان 

ربطی نداره من لباسا شوهرم میپوشم بااینکه گشادن بهم میاد همه میگن گونیم بپوشی بهت میاد لباسام شیکه همیشه ولی درکل پول داشتن ربطی ب ظاهر خوب نداره طرف من دیدم میره گرون ترینم میخره ولی بهش نمیاد

ربطی نداره من لباسا شوهرم میپوشم بااینکه گشادن بهم میاد همه میگن گونیم بپوشی بهت میاد لباسام شیکه هم ...

والا الان هرکی اومد اینجا میگه هرچی بگوشم بهم میاد

آفرین به شما 

گفتم کسایی که استایلشون خوب نیست نگفتم شما. 

جدا از این مسأله  سعی کنین هر مبلغی هم ک لباس میخرین با چیز های کوچیک بهترش کنین  مثلا ی ...

کسی لاغره اتفاقا باید لباسای آزاد تر بگوشه هرچی تنگ ترش کنن چوب تر دیده میشن

من موافقم استارتر 

بحث بی سلیقگی جداس 

بحث سر داشتن پول و سلیقه با هم هست 

خیلی ها سلیقه دارن اما واقعا پولش نیست که استایل تو چشم رو کنن

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
کسی لاغره اتفاقا باید لباسای آزاد تر بگوشه هرچی تنگ ترش کنن چوب تر دیده میشن

پایین ترش شلوار و اینا رو گفتم برا لاغرا😄

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2706