2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست

خوشبحالتون که با شوهرتون یا نامزدتون چت میکنین ایشالله همیشه دلتون شادو تنتون سلامت ....من نامزدم تومور مغزی داره افسرده سده نه حرف میزنه نه چت میکنه 😭😭😭خیلی دلم میخواد جاشما ها باشم میشه برای سلامتش یه حمد بخونین و با دلای پاکتون دعا کنین تومورش خوش خیم باشه

اا مثه هم بودیم ☹☹ چه روز نحسی بود 🤦‍♀️🤦‍♀️ خدا رو شکر خوبی. مراقبت کنه از خودت. مراقبت های بعد از ...

مرسی انشالله مال توام راحت بیاد و برای بچه‌های بعدی جبران بشه برامون. آره رابطه رو دکترم گف تا یک ماه نباید داشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندارم :/

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
مرسی انشالله مال توام راحت بیاد و برای بچه‌های بعدی جبران بشه برامون. آره رابطه رو دکترم گف تا یک ما ...

مرسی عزیزم ایشاله. واقعا". اونور دیدم بچه ها گفتن کل هزینه زایمان و بارداری براشون شده ۵ تومن. ما یه سقط فقط بدون سونو و ازمایش ها ۴ و نیم 🤦‍♀️🤦‍♀️این انصافه اخه. این همه درد و ناراحتی تهش هم بچه ای نباشه ☹☹ دلم گرفت. ایشاله خدا بهمون زودی دوقلو بده جبران شه 🥰🥰

دیگه صبرم داده تموم میشه شاید سه شنبه رفتم بیمارستان سقط کردم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2728
من ساکم بدون ایتکه کاری کنم خودش شروع کرد از بین رفتن‌. سایزشم خیلی بزرگ بود. سونوهامم واژینال و دقی ...

ان شاء الله زود زود نی نی دار بشی دوباره عزیزم❤️❤️❤️

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

سر کاره قربونش برم🙊

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2740

اینم واتساپ🙊

بچه ها پیشنهاد میکنم اصلا چت نکنین از واتساپ خب،تماس تصویری بگیرین هم دلتنگ نمیشین هم اینکه خیلی جذابه🙊😌😍

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
اینم واتساپ🙊 بچه ها پیشنهاد میکنم اصلا چت نکنین از واتساپ خب،تماس تصویری بگیرین هم دلتنگ نمیشین هم ...

انگار هر دفعه پیام میدی با اعصاب خوردی جواب میده بت😐

پرتقال خونیِ شوهرمم🍊😎 مردِ عسلیِ منه 🍯❤•••پروفایلم عکس خودمه کپی نشه لطفا
انگار هر دفعه پیام میدی با اعصاب خوردی جواب میده بت😐

وا عشق موج میزنه 

🤣🤣🤣🤣

حالت خوبه!؟😌🤣

2706