2752
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره منم پیام بدم چی بخر زنگ. میزنه یا مبخره دیگه پیام نمیده، پیام عاشفانه هم بفرستم زنگ میزنه جواب م ...

😂

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ازش جدا شدی؟؟ 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
مانتو یک ونیم پولش بود خخخخ

مانتو نوبهار  کاوانی ببر بخره 😉😎

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
میگم بالش رو تختی چی شدن ناراحتی

اهان ببخشید، مادرشوهرم اینا اومدن خونم برای اولین بار، از همه چیز ایراد گرفتن،  روتختیمم با دستش زد کنار گفت خیلی زشته، به شوهرم گفت خودم میدوزم واست، اینو جمعش کنین

همه این اتفاقات در صورتی بود که رابطمون مثل مادرو دختر بود،  تو این دوسال جز خوبی و احترام چیزی ازشون ندیدم، نمیدونم چرا یهو اونطوری کرد

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
همین الان داشتیم چت میکردیم  عقد هستیم بعد من پری شدم زیاد اوکی نیستم دونبال یکیم باش دعوا کنم ...

مشخصه دعوا داری😂 منم چند روز قبل پری اینجوری میشم ولی وقتی پری میشم بهترم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️
2706