2733
2739
عنوان

آلمان برا مهاجرت چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 85 پست
اره منم فعلا مشکلم زبانه،حتی اشیا مونث و مذکرن اصلا تلفظاشم سخته،اگر زبانشون انگلیسی بود خیلی عالی م ...

واقعا آلمانیم اینجوریه مثل عربی؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باس مثه خر حمالی کنی چون آلمانیا خودشون این جورین. نژادپرستی هستن تا ابد غربتی محسوب میشی.

چه طور مگه؟ 

اونا حتی حقوق بیکاری هم دارن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
من دختر خالم آلمان زندگی می‌کنه یه بار قالی رو انداخت تو حیاط تا بارون بخوره خیس شده بعد بشورتش.اونج ...

فامیل ما تو استرالیا تو حیاط اتیش روشن کردن برا کباب،همسایه هاشون فکر کرده بودن اینا گاز ندارن براشون گاز هدیه برده بودن😂

من داداشم آلمانه و خیلی راضیه، یه سال اول بهت سخت میگذره چون باید زبانشون رو یاد بگیری و یکم کاغذبازی اینا داره ولی خب بعدش اگه با قوانینشون جلو بری میزارنت روی سرشون، من ک داداشم خیلی راضیه