2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😁😁😁 من خونه بابامم اون خونه مامانش 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
عزیزم دلم سوخت چراتومثل منی من توام یاتومنی درضمن اون نفس چراهمچین ج میده

پنج سال بیشتره نامزدیم و جور نمیشه عروسی کنیم اطرافیامون هم مهم نیس براشون وکمکی نمیکنن 

ازش ناراحت بودم مریض بودم نیومد دیدنم حرص میخوردم

یجا گفتی ساک خالی بود... اینو میگن پوچ نه اینکه قلبش تشکیل نشده کلا جنینی وجود نداره منم قبلا داشتم ...

بهم گفت یا پوچه یا قلبش تشکیل نشده‌ و جنین قبل از تشکیل قلب رشدش متوقف شده. Blighted ovum. به انگلیسی هم سرچ کردم دقیقا" نوشته بود یکی از این دو مورد اتفاق افتاده. 

شما بچه ی اولت بود؟ میگن بارداری اول رو کورتاژ نمیکنن آخه. 

خدا رو شکر عزیزم که بعدش بارداری سالمی داشتی. هم دکتر خودم هم دکتری که برای سقط پیشش رفتم هم ۲ تا دکتر سونو بهم گفتن به احتمال ۹۹ درصد بارراری بعدیت سالمه چون بارداری پوچ یا تشکیل نشدن قلب در اکثر موارد دلیل خاصی نداره. 

آینده حتما" زیباست.🥰
شاید تشکیل بشه یه خانومی میگفت بچه ی من و همه میگفتن قلبش تشکیل نمیشه به دنیا که اومد صحیح و سالم بو ...

من ساکم بدون ایتکه کاری کنم خودش شروع کرد از بین رفتن‌. سایزشم خیلی بزرگ بود. سونوهامم واژینال و دقیق بودن‌. سونوی اولم شنبه بود که ۲۵.۶ بود، که شروع کرده بود به از بین رفتن. تو سونوی سه شنبه سایزش از ۲۵.۶ رسیده بود به ۱۹. یعنی چروک شده بود. اونا یا ساکشون کوچیکه، یا سونو شکمی و مادرچربی داره جنین دیده و شنیده نمیشه. و اشتباه میکنن دکترا. 

دعا کن اینو سقط کنم زودی دوباره باردار شم و سالم دنیا بیاد. 🥰🥰

مرسی عزیزدلم 😘😘

آینده حتما" زیباست.🥰
ببین عزیزم‌منم یه بارداری پوچ داشتم تو خونه دفع کردم.برا بارداری بعدیم ویتامین دی و فولیک اسد مرتب خ ...

ای جانم سلامت باشه. 🥰😘😍

یه سال و نیمه دارم ویتامین میخورم. ویتامین دیم ۳۵. پایین نیست. قبل عید چک کردم‌، اسید فولیک اهن کلسیم و امگا و ویتامین ای و ب کمپلکس ویتامین دی هم مداوم خوردم یه سال و خورده ایه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
خوشم اومد ازت  لیست خریداتم باحاله همشو با جزئیات خواستی یا مثلا با دلیلی خواستی ایول😂😂

😃😃 

اخه نمیدونی چه بلاهایی سرم اومده. مثلا" نمینوشتم گوسفند میرفت گوساله میگرفت. یه بار قبلا'اینکارو کرده. بعد گفتم چرا گوساله؟ گفت ما همیشه گوساله میخوریم دیگه در صورتی که من تازه چند ساله یه کیلو گوساله واسه چرخ کردن با گوسفندی میگیرم. قبلا" که کلا" گوسفندی میگرفتیم. همیشه هم یا با هم رفتیم خریدیم یا خودش تنهایی باز یادش میره.🤒☹😳🤕 یا دلیل ننویسم بعد باهام چونه میزنه‌ منم توضیحاتشو همون جا میدم‌ 😅😂😂

آینده حتما" زیباست.🥰