2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
 کمی به ما بخندید😐😂

اوف😍😍

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
چشم عزیزم  آره والایه شبم یکی یه تاپیکاوحشتناک میزد که ...شوهرم ۳۵سانته وغیره🤢🤢🤢🤢🤢🤢 بعد ...

ممنونم عزیزم 💚

یا خداااااااا راست میگی ؟! تاپیک زده بود ؟؟؟؟؟؟ که چی مثلا ؟ مگه مهمه واسه ما؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا مگه داریم همچین چیزی ؟! وااای خاک بر سرشون که چه چیزایی رو مهم می‌دونن 😱😱😱 وای دختر چه چیزایی آدم می‌شنوه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چیکارمیکنی که شوهرت تااین حد هواتو داره؟

😂😂😂😂

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738
هوم☹یه وضعیا بعدمایه تاپیک زدیم اون کاربروتگ کردیم وجریان وبهش گفتیم وعکس وبراش گزاشتیم بعداونم عکس ...

خدا لعنتش کنه بیشعور منم یبار وقیح عکسمو گذاشت سایت دیگ بعد اون توبه کردم عکس بذارم اصلا نباید عکس بذاریم فردا هزار نفر می‌تونه خودش زو جای ما جا بزنه 

💜🫀
شوهرت بد دله؟؟

خیلی

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2706