2737
2739
عنوان

یعنی شوهر آینده ام چطوریه کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یبار ی بنده ی خدایی ک سادات بود کف دستمو خوند ک فلان جا اشنا میشین و این خصوصیا داره خودش و خانوادش. خودم شاید ۱۴ سالم بود اونموقع برا تفریح رفتم اونجا. ولی واقعی شد و الانم یساله ازدواج کردم

بعد از ۶ سال از اون روز حرفاش همون شد ک گفت🌝

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

من موقع مجردی ، شبا که میخواستم بخوابم به شوهر آینده ام شب بخیر میگفتم!!😂😂

با صدای بلند میگفتم همسر عزیزم هر جا هستی خوب بخوابی و شبت بخیر!!😁😁

اون موقع دانشجو بودم و تو خوابگاه بودم چقدر با بچه ها میخندیدیم به این کارم😁

مال من که صد در صد ایرانی نی @kmkmk     ‍ مگه نه؟

لنت بهت 😂😂😂😂😂

عاره عاره 

نصف نصف باشه  منو تو دده ای همیم 👭👭👭😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
لنت بهت 😂😂😂😂😂 عاره عاره  نصف نصف باشه  منو تو دده ای همیم 👭👭👭😂

خدا شاهده بستنی کیم من شوهر خارجکی نداشته باشم با چایی خودمو میکشم  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2740
خدا شاهده بستنی کیم من شوهر خارجکی نداشته باشم با چایی خودمو میکشم    

نکشیمون جومونک 😂😂😂

بستنی ؟؟ 😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .