2737
2739
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
اوه چه کاربری بوده 😱 این همه آشوب به پا کرده 

آره بخدادیشب تاپیک زدوایسیدازخودم عکس بگیرم براتون بزارم وایسادیم یه کاربربدبختوفتوشاپ کردشبیه جناوگزاشت بعدکه دیدبچه هااون کاربروشناختن گفت من فکرکردم این عکس نتیه وبراشوخی گزاشتم وهی دروغ پشت دروغ خیلی ادم مزخرفی بود

آره بخدادیشب تاپیک زدوایسیدازخودم عکس بگیرم براتون بزارم وایسادیم یه کاربربدبختوفتوشاپ کردشبیه جناوگ ...

زن بود یا مرد ؟! گرچه الان زن و مرد معلوم نیست 😅😅 آخ نمی‌دونم چرا من نبودم سایت 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن بود یا مرد ؟! گرچه الان زن و مرد معلوم نیست 😅😅 آخ نمی‌دونم چرا من نبودم سایت 😢

والاخودش که میگقت زن اماماچمیدونیم واقعاکی اون پشت بود خخخخ اتفاق به این مهمی روغایب بودی😂

2731
والاخودش که میگقت زن اماماچمیدونیم واقعاکی اون پشت بود خخخخ اتفاق به این مهمی روغایب بودی😂

😢😢 تاپیک های جنجالی و قشنگ اگه تونستی منم تگ کن بیام 😘 از وقتی  اومدم نی نی سایت چیا که نشنیدم  آدم واقعا میمونه 

احساساتت تو حلقم  

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
چی شده 😨

هیچی عزیزم یه روانی عضوشدیه روزم بیشترازعضویتش نگذشته بودکلی حاشیه درست کردوعکس یه کاربروبافتوشاپ داغون درست کردوگزاشت گفت این منم بعدبقیه کاربراعکس اون کاربربیچاره روکه دیده بودن شناختنش

2740
😢😢  تاپیک های جنجالی و قشنگ اگه تونستی منم تگ کن بیام 😘 از وقتی  اومدم نی نی سایت چیا ک ...

چشم عزیزم 

آره والایه شبم یکی یه تاپیکاوحشتناک میزد که ...شوهرم ۳۵سانته وغیره🤢🤢🤢🤢🤢🤢

بعدکاربرااومدن گفتن تایه دقه پیش که تاپیک زده بودی ۱سانته😑😐

2706