2733
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3423 بازدید | 643 پست
سلام مهربونم حالت خوبه فدات شم دلتنگت بودم  من چطور میتونم زحماتت رو جبران بکنم مهربونم چقد اخ ...

ممنونم عزیزم. وظیفمه. همین که دعا میکنی پسرم برگرده بهترین جبرانه. الهی که. بچه اتو سالم بغل کنی. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ممنونم عزیزم. وظیفمه. همین که دعا میکنی پسرم برگرده بهترین جبرانه. الهی که. بچه اتو سالم بغل کنی.&nb ...

فدای دل مهربونت بشم که انقد مهربونی خدا ادمای مهربون رو چشم انتظار نمیزاره گلم ان شاالله به زودی پسر گلت رو بغلت بگیری😍😍😍

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و ب ...

سلام عزیزم ، خدارو شکر خوبم ، انشاالله حال شما هم خوب باشه، خدا خیرت بده انشاالله ، انشاالله حاجت روا بشی و بیای خبر بارداریتو بهمون بدی، شب قدر کلی واست دعا کردم انشاالله بزودی باردار بشی و پسر عزیزتو سالم تو بغل بگیری ، سال دیگه این روزا پسرت تو بغلت باشه انشاالله

سلام عزیزم ، خدارو شکر خوبم ، انشاالله حال شما هم خوب باشه، خدا خیرت بده انشاالله ، انشاالله حاجت رو ...

فدای محبتت عزیزم. عزیز دلم امشب دعای 25 صحیفه سجادیه و نماز استغفار رو بخون. نماز استغفار توی صفحه دوم همین تاپیک هست... 

ان شاءالله با دعاهای شما منم به ارزوم برسم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728
عزیزم برام هم میخونی این شش سال منتظرم اسمم مریم

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صاحب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

سلام گلم انشالله حاجت روابشی بحق این ماه مبارک . برامنم زحمت بکش بخون ممنونمخداخیرتون بده 🙏🙏.  ...

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صاحب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

فرزانه جان امشب جلو چشممی همش

انشالله خدا گل پسرتو به زودی بهت برگردونه

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
2738
فرزانه جان امشب جلو چشممی همش انشالله خدا گل پسرتو به زودی بهت برگردونه

دورت بگردم.... فدات بشم منم تک تک بچه ها میاد تو یادم... برای همه دارم تک تک قدر میخونم... عزیزم توروخدا امشب صبح نشه و پسرمو خدا امضا نکرده باشه ها... سارا جونم منم برای امضای تمام حوائجت دعا میکنم قول میدم... 

@saghibanu    

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به ک ...

سلام گلم فداتشم دستت دردنکنه مهربونم انشالله ب آبروی امشب ب آبروی آقاامام علی هرچی زودترحاجت روابشی وبچه سالم وصالح نصیبت بشه امشب ی دل سیر براهمه دعاکردم برابچه های تاپیک .شما .همه ی همه ک آرزوی مادرشدن رودارن انشالله ب آبروی برکت این بارون هممون حاجت روابشیم وهرچی زودترخبرنینی دارشدن وبدیم ب هم. خیلی لطف کردی واقعا نمیدونم چطورتشکرکنم ب حق آبروی حضرت علی اصغر تواولین اقدام جواب بگیری وجای خالی پسرت  توبغلت پربشه. آمین🤲🤲

سلام گلم فداتشم دستت دردنکنه مهربونم انشالله ب آبروی امشب ب آبروی آقاامام علی هرچی زودترحاجت روابشی ...

ممنونم عزیزم... اتفاقا منم برای تک تک کسایی که ثبت نام کردن دعا کردم قدر خوندم و از خدا خواستم هیچ کی منتظر نمونه. عزیز دلم همچنان به یادتم... شب عید فطر هم شب خیلی مهمیه نباید از دستش بدیم. ان شاءالله روزی مون شه احیا بگیریم... ان شاءالله دیشب بارداری همه مون امضا شده. با بچه های سالم و صالح. ممنون که برای حاجت دلم برگشتن پسرم دعا کردی. توروخدا بازم دعام کن... از دست دادنش یه طرف اتاقی که به روم بسته شد و وسایلش که مونده و منتظرم پسر دار سم یه طرف... خیلی سخته خدا نصیب هیچ کس نکنه

ممنونم عزیزم... اتفاقا منم برای تک تک کسایی که ثبت نام کردن دعا کردم قدر خوندم و از خدا خواستم هیچ ک ...

قربونت برم خواهری حرص نخورخدایکی وازت گرفته مطمئن باش دوباره بهترینش ونصیبت میکنه لابدحکمتی بوده بخدادلم روشنه تواولین اقدام نتیجه میگیری ودوباره بچت وبغل میگیری. قربون محبتت ک به فکرماهستی خداخیرت بده انشالله هیچ کس طعم  همچین اتفاقی رونچشه ماهم همینطور...خدابزرگه ما خداروداریم پس جای هیچ ناراحتی وغصه نیست گلم

2706