2733
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3476 بازدید | 643 پست
سلام سمانه جان.  عزیزم شما نفر 34 لیست هستین و 13 اردیبهشت نوبتتون میشه. ان شاءالله به نیت شما ...

ممنونم عزیزدلمم.

خودمم ختم قران برداشتم به یادشماهم هستم.اگه قابل باشم حتما برات دعا میکنم انشالله که زودی مامان بشی😍

درمیان مردمے ڪ میدوند براے زنده ماندن آرام قدم برداریم برای زندگے ڪردن✌
عزیزم منو هم از دعای خیرت بی نصیب نذار 

سلام عزیزم... ببخش دیر ج دادم. حالم خوب نبود. عزیزم شما نفر 35 لیست هستین و 14 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. التماس دعا. 

همه ادمهای اطراف ما موقع فوت بچه هامون فیلسوف و عارف و حکمت شناس میشن... بهم گفتن از کجا که بچه ات ناخلف نمیشد از کجا که فلان... از کجا که...  .خیلی راحت دل میشکنن ان شاءالله خدا دلامونو بخره. توروخدا رفیق منو از یادت نبر... روزا مگه میگذره؟ خیلی سخته خیلی 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد از اینکه بچه مو از دست دادم دوتا از نزدیکان که زنگ زده بودن آرومم کنن گفتن ناراحت نباش ...

ای خدا،من نمیفهمم چرا انقد راحت مردم اظهار نظر میکنن حتی خودم!!!

خب چی میشه اون لحظه ادم دهنشو ببنده🤦‍♀️

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
سلام عزیزم... ببخش دیر ج دادم. حالم خوب نبود. عزیزم شما نفر 35 لیست هستین و 14 اردیبهشت نوبتتون میشه ...

عزیزم ، انشاالله شما هم زود حالت خوب میشه، خدا هم به دل شکستمون نگاه کنه ، خدا بزرگه روزای خوب نزدیکه

2731

@fatmeh90    

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صحاب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

@معلق    

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صحاب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

@fatmeh90      سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت باردا ...

سلام عزیزم خیلی خیلی ازت ممنونم ایشاالله که به این شبهای عزیز هرچی از خدا میخوای بهت بده❤❤❤

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻
2740
دوست عزیز منم برای چله قبلی بودم اسمم در لیست گذاشتید ممنون

سلام عزیزم... 

التماس دعا رفیق. 

@pa_ma    

سلام عزیزم... 

التماس دعا رفیق. 

سلام ممنون عزیزم انشالاهمیشه سلامت و پایدارباشیوبه همه آرزوهای قشنگت برسی

عزیزم اگه دوست داری و قابل میدونی تو تاپیک قبلیم هگ ثبت نام کن... 

عزیزم دلم شکسته برای حاجت دلم دعا کن

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به ک ...

سلام دوست خوبم،ممنون از لطف و محبتت،امیدوارم که شما هم هر چه زودتر نی نی کوچولوت رو بغل بگیری و همیشه فرزندت برات خیر وخوشی داشته باشه و عاقبت بخیر باشه 

سلام مهربونم تو تایپک قبل برای منم خونده بودید امروز موعدمه برام دعا کنید خبرشو بهت میدم خدا خیرت بده ان شاالله هرچی ار خدا میخواید بهتون بده با اجازت اسم چند نفر رو تگ میکنم 

@دخترمودب2    

@نگار_00    

@زیبای_خفته78    

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
2706