2752
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 643 پست
توروخدا راست میگی؟ یعنی دوباره بهم پسرمو میده؟ این روزا همش منتظر یه نشونه ام که کمی اروم شم... راه ...

اوهوم حتمن بهت یه پسر میده ،من خودم مطمعنم بچه بعدیم پسره و انتظار اومدنش رو میکشم 😊😍

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
عزیز دلم اخه من چطوری این همه مهر و لطفتو جبران کنم؟چطور میشه که کسی که ادمو نمیشناسه این طور خالصان ...

سلام عزیز دلم الهی قربون دل شکستت برم به هدا هر روز سر نمازام اسمتو میارم انشاءالله خداوند پسرتو باز بهت میده عزیزم خداوند خیلی مهربونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوهوم حتمن بهت یه پسر میده ،من خودم مطمعنم بچه بعدیم پسره و انتظار اومدنش رو میکشم 😊😍

خوش به حالت... کاش دل منم اروم میشد 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ممنونم رفیق که باهام همدردی میکنی و خیلی برام ارزشمنده که کسایی هستن که میدونن رنج خیلی از اتفاقات ر ...

منظوری نداشتم فداتشم گفتم شاید التیام بده ب دلت شرمنده ک ناراحتت کردم عزیزم

نمیدونم حکمت و قسمت خداوند چیه،ولی میدونم که بهترینهارو برامون میخواد الهی ک خودش اروم و قرار دلتو بهت بده و از دلت دربیاره هرچه زودتر

حلالم کن توروخدا اگه ناراحتت کردم،ب جان سارا قصد و غرضی نداشتم🌹❤

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
خیلی این قسمت پیامتت دلمو لرزوند...  من خیلی دلم برات روشنه مهربونم ب حق گمشده ی فاطمه ی زهرا ...

از صمیم قلللللللبم برات دعا میکنم دوست من،اگه خدا قابل بدونه این بنده ناچیزشو

مطمئن باش ک پاره ی تنتو بهت برمیگردونه،واقعا قدرت میخواد جنگیدن با این غم ولی حس میکنم زن قوی ای هستی،خودتو نباز یا علی بگو خودتو پیدا کن،تو میتونی 

تو که انقد معتقدی و همه چی رو رعایت کردی تا نطفه بسته بشه ،ب حضرت زینب و پسرهاش و برادر و برادرزاده هاش و انفاقی ک براشون افتاد فک کن،تو شیعه ی این خانواده هستی،نمیگم صبر زینبی چون محاله و امتحان زینبی هم سخته ولی با خدا معامله کن که بهترین معامله گره و صد برابر بهتر برات در نظر داره

منی ک اینارو بهت میگم شبایی رو داشتم که زمان خودش برام از مرگ سخت تر بوده ،نمیگم ادم معتقد و مومنی هستم ولی خدارو دیدم حس کردم بهش اعتماد کن ،هرچی از درد و غمت بگی برای ما قابل درک نیس اما خدا میفهمه

ان الله مع الصابرین،صبوری کن جواب میگیری به حق تک گل امام رضا،انشالله روزای خوشت ب زودی برمیگرده

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
منظوری نداشتم فداتشم گفتم شاید التیام بده ب دلت شرمنده ک ناراحتت کردم عزیزم نمیدونم حکمت و قسمت خدا ...

فدات بشم این چه حرفیه... ناراحت نیستم. خیلی ها این حرفو بهم گفتن. حتی اطرافیانم. انگار بچه های خودشون مطمئنا از صلحا و متقیان میشن. 

بهم میگن ببین چه گناهی کردین که اینجوری شده. دل من میشکنه بماند ستارالعیوب بودن خدا رو با این حرف انکار میکنن انگار. من گناه کردم و خدا بهم رحم نکرد و عیب منو به چشم اونا اورده که ای مردم ببینین فرزان فلان گناهو کرده من مجازاتش کردم بچشو کشتم... 

چطور این حرفو میزنن و نمیترسن... 

اصلا از تو ناراحت نیستم... فقط خواستم بگم من سعی کردم در حد توانم رحمم پاک بشه برای پرورش بچه ام... پیشمم نبود که تو تربیتش تلاشمو کنم و خدا هدایتش کنه ... نمیدونم من هیچی نمیدونم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
فدات بشم این چه حرفیه... ناراحت نیستم. خیلی ها این حرفو بهم گفتن. حتی اطرافیانم. انگار بچه های خودشو ...

واااااای خدا منو بکشه اگه یک درصد تو فکرم چنین چیزی گذشته باشه،این چه حرفیه اخه من مگه خودم پاکم ک بگم تو گناهکاری هرگززززززز

این حرفو معلمم یادم داده بود برا بچه ی از دست رفته و یا تخمکی ک هرماه توی پریود ازبین میره،گفتمب شما بگم همین شاید کمکی بکنه

وگرنه منه سراپا تقصیر عددی نیستم بخوام ب کسی تهمت بزنم

چند وقت میگذره از رفتن فرشته کوچولوت؟زمان درد این داغ و کمتر میکنه ولی آدم هیچوقت فرشته کوچولویی ک باهاش برای اولین بار طعم مادرشدن رو چشیده فراموش نمیکنه😔🥺

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
واااااای خدا منو بکشه اگه یک درصد تو فکرم چنین چیزی گذشته باشه،این چه حرفیه اخه من مگه خودم پاکم ک ب ...

نه جانم نگفتم که شما منظورت این بوده. فدات شم اینجوری نگو به خودت دلم میشکنه. راستش اینو داداشم توی بیمارستان بهم گفت

...

دلمو حسابی شکست... 

هنوزم دلم خونه ولی میزارم گریه هام جمع بشن یکباره عذاداری میکنم و غصه میخورم باز تا چند وقت آروم میشم😭😔

نه جانم نگفتم که شما منظورت این بوده. فدات شم اینجوری نگو به خودت دلم میشکنه. راستش اینو داداشم توی ...

قربون دل شکسته ت برم من،نمیدونم چی بگم والا امان از حرف بیجا.....چه تیرایی که این حرفا مخصوصا از عزیزترین کسان آدم به جگر و قلب ادم وارد نمیشه،کم نکشیدم

حلالش کن،رو نادونی گفته،ب خدا بگو پسر صالحمو بهم بده بنده تو حلال میکنم،معامله کن با خدای مهربونی ها

هنوزم دلم خونه ولی میزارم گریه هام جمع بشن یکباره عذاداری میکنم و غصه میخورم باز تا چند وقت آروم میش ...

انشالله ب حق این شبها ،خدا ب شماهم اولاد سالم و صالح میده و با این دوستمون تاپیک بارداری میزنید ب زودی❤❤❤

انشالله ب حق این شبها ،خدا ب شماهم اولاد سالم و صالح میده و با این دوستمون تاپیک بارداری میزنید ب زو ...

انشالله عزیزم😊😍😘ممنون از دعات 

قربون دل شکسته ت برم من،نمیدونم چی بگم والا امان از حرف بیجا.....چه تیرایی که این حرفا مخصوصا از عزی ...

منم بعد از اینکه بچه مو از دست دادم دوتا از نزدیکان که زنگ زده بودن آرومم کنن گفتن ناراحت نباش حتما قسمت نبوده مادر بشی، اینقدر ازین حرف دلم شکست که خدا میدونه

2706