2733
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3476 بازدید | 643 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمای ک ارزوی فرزند دادید ۲۱ رمضان حتما ایه ۴۸تا۵۰سوره شوری رو بنویسید و داخل کاغذو ی مقدار پول دلخاهه بزارتوبرگه و اونو بزار همون صفحه ساله دیه یابارداری یابچه بغل قول میدم نتیجه ببینیدازته دل بخایدخانماباوضوواشک دعاتون رو بخاید

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2731

سلام گلم ان شاءالله خیلی زود حاجتتون روا و دلتون شاد بشه. لطفا واسه منم دعا کنید این انتظار طولانیم تمام بشه و لطف خداوند شامل حالم بشه. ان شاءالله حاجت روایی همگی

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ

عزیزم اگ هنوز تکمیل نشده لطفا واس منم دعاکنید 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
سلام مهربونم تو تایپک قبل برای منم خونده بودید امروز موعدمه برام دعا کنید خبرشو بهت میدم خدا خیرت بد ...

سلام عزیزم شما نفر 36 لیست هستین و 14 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

رفیق شفیق و خوش قلب من ان شاءالله که جواب مثبت باسه و موعدت که شد به نیت سلامتی تو دلیت بخونم نه بارداری. الهی که فرزندی خوش روزی و صالح و عاقبت به خیر نصیبت بشه. الهی که آقا صاحب الزمان آمین گوی دعات باشه...

عزیزم برای دل منم دعا کن. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2740
عزیزم برام هم میخونی این شش سال منتظرم اسمم مریم

عزیز دلم سلام... 

فدای دل شکسته ات بشم. انتظار خیلی سخته. خیلی. عزیزم نماز استغفار خوندی؟ اگه نه بگو که بهت بگم چطوریه. شب 19و 25 رمضان رو هم از دست نده... در مورد ایات 49و50سوره شوری میگم... اگه نمیدونی بگو توضیح بدم

عزیزم شما نفر 37 لیست هستین و 15 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام گلم انشالله حاجت روابشی بحق این ماه مبارک . برامنم زحمت بکش بخون ممنونمخداخیرتون بده 🙏🙏.  ...

سلام زهرا جان... زحمتی نیست رفیق. رحمته. دعا کردن در حق دوستانم وظیفمه. حتما براتون دعا میکنم الهی به حق صاحب نامت انتظارت به سر بیاد... 

عزیزجان شما نفر 38 لیست هستین و 15 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت بارداری شما که خوندم اطلاع میدم. ان شاءالله قبل موعدت باردار شی و خبر بدی که برای سلامتی تو دلیت بخونم نه بارداری. 

التماس دعا برای دل شکسته ای که پسر سه روزش پر کشید و دوباره منتظر و داغدار شد... 

خانمای ک ارزوی فرزند دادید ۲۱ رمضان حتما ایه ۴۸تا۵۰سوره شوری رو بنویسید و داخل کاغذو ی مقدار پول دلخ ...

سلام دوست عزیز... شما نفر 39 لیست هستین و 16 اردیبهشت نوبتتون میشه ان شاءالله به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

بابت یاداوری سوره شوری ممنون... منم پارسال انجام دادم و حاجتم روا شد کاش فقط پسرم واسم می موند... دلم خیلی شکست شکممو پاره کردن اما بچم نموند واسم... رفیق برام دعا کن... خیلی سخته شیر داشته باشی اما بچه ات نباشه که باهاش اروم شی... 

ان شاءالله خوش خبر باشی عزیزم  مرسی ازت ❤

سلام عزیزم. شما نفر 40لیست هستین و 16 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

ممنوندوست خوبم. استاتر برای منم دعا کن لطفا

سلام عزیزم. شما نفر 41 لیست هستین و 17 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

سلام گلم ان شاءالله خیلی زود حاجتتون روا و دلتون شاد بشه. لطفا واسه منم دعا کنید این انتظار طولانیم ...

سلام عزیزم. شما نفر 42 لیست هستین و 17 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

ان شاءالله با دعای شما دل منم خدا بخره و حاجت روا بشم.. 

عزیزم اگ هنوز تکمیل نشده لطفا واس منم دعاکنید 

سلام عزیزم. شما نفر 43 لیست هستین و 18 اردیبهشت نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... 

2706