2752
2734
عنوان

هدف یک پسر از ایجاد رابطه (دخترایی که تازه با پسرا آشنا شدید بخونید )

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 165 پست
سعی میکنم که تبدیلش کنم به کیس ازدواج😂

😂🤦‍♂️

خوب اونم سیاست های خاص خودش رو نیاز داره

باید یجوری رفتار کنی که متوجه بشه چه گوهر نایابی رو پیدا کرده 

که اینم بستگی به رفتار تو داره!

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست خانوادگی هستیم و میخوام بهش نزدیک تر بشم 

نمیدونم اون حسش به من چیه منم حس خاصی ندارم اما تمایل دارم لاقل یکم نزدیک تر بشم

ادمیم که همیشه کم محلی میکنم و به پوکر معروفم چه برسه برای جنس مخالف🤦‍♀️دراین مورد نمیخام اینطور باشم

چه طور امن و جوری که برداشت بد نکنه بهش نزدیک بشم

بارونو دوس دارم🌱
من و یه اقا پسر سی ساله ای ، چندین ماه چت میکردیم معمولی و رابطه عاطفی هم نداشتیم . علت چت کردن من ب ...

یجور گفتی راهنمایی کن فکر کردم درگیر چه مشکلاتی هستش که راهنمایی میخوای خداروطک مشکلی نداری و فقط درگیر رفتار های یک پسر شدی! 

ببین سن و سال اصلا منم نیست چند سالشه ! 

این پسر کلا خود درگیری مزمن داره که حتی خودش هم نمیدونه دقیقا چی میخواد 

پسری که تو سن ۳۰ سالگی هنوز به درک درستی از زندگی نرسیده و خط فکری یکنواخت نداره واقعا نمیدونه از زندگی چی میخواد 

خودش نمی‌دونه داره چیکار می‌کنه و هدفش چیه و .. 

پس انتظاری نداشته باش من و شما بتونیم متوجه بشیم این واقعا چه مرگشه 

ولی این خیلی دم دمی مزاج هستش! 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
بلد نیست چیکار کنه  ولی از این راه داره سعی می‌کنه نسبت به یکی از کلیپ ها واکنش نشون بدید !&nb ...

۹ماه با پسری بودم مجازی گفتم درست بود حضوری ادامه بدیم شهر دیگست خب

از روز اول راجب مشکلاتش نگرانی هاش گفت گفتم همچیز باهم درست میکنیم و اینا

یدفه غیب میشد نبودش منم نگرااان نمیدونستم ک لاشیه

پیگیر میشدم 

مثلا ۷روز الکی خدشو زد جا مادرش ک پسرم تصادف کرده خیلی نگران شدم

بعد باز برگشت 

ینی ایقد سست بود

بارها گفت من بی عرضم من مرد نیستم و فلان

ولی من خوب میدیدمش 

اخه حس تنهایی داشتم

بچه لوس بود با ۲سال سن

منو مثل مادرش میدید خودشو لوس میکرد

اینجوری بود 

ثابت قدم نبود خاصله بعد ۹ماه گفتم نمیتونم ادامه بدم

۲روز هی ناز میکرد منو فقط سین میزدم

بعدش پیام داد همینجا تمام پیگیر نشی

فهمیدم فقط من بودم ک خواستم نگهش دارم

دوستشم گفت بشدتتت مودیه و بچگیم همبازی نداشته

ولی لجباز بود و قدر نشناس

هعی

یجور گفتی راهنمایی کن فکر کردم درگیر چه مشکلاتی هستش که راهنمایی میخوای خداروطک مشکلی نداری و فقط در ...

حقق

پسری ک بشدت مودیع ترکت کنه واقعا دختر ضرر کرده؟

راستش من اعتماد بنفسم ی مقدار کمه:)

پسر اگر قصدش هزدواج باسه الکی پیام نمیده میاد صحبت میکنه بعدم‌میاد خواستگاری بعضی پسرا الکی حرف ازاز ...

بله کاملا درسته 

تمام حرفاش هم هدفمند میشه

عالی بود

ممنون از لطفتون 

دوست خانوادگی هستیم و میخوام بهش نزدیک تر بشم  نمیدونم اون حسش به من چیه منم حس خاصی ندارم اما ...

این موردی که تو میگی مشکل یا اعتماد به نفس خودته 

یا خجالتی هستی و .. 

میخوای یه رابطه ای با کسی که حسی نداری بهش ایجاد کنی 

چون یک آدم دم دستی هست و میخواد در کل خودت رو بسنجی و تابو شکنی کنی ! 

خوب دیواری که تو مغز خودت چیدی سر هر چیزی رو خراب کن ! 

وقتی نسبت به طرف حسی نداری و همچنان ترس داری

یعنی 

یا خجالتی هستی 

یا اعتماد به نفس نداری 

یا موجودی به نام پسر رو خیلی بزرگ میبینی تو ذهنت ! 

قرار نیست اتفاق خارق العاده ای بیفته 

همین که گاهی اوقات سر موضوعات خیلی کوچیک هم شروع به صحبت کنی میشه رابطه امن ! 

یعنی صحبت های خیلی عادی و پیش پا افتاده و در مورد جامعه و رشته تحصیلی و ....

این موردی که تو میگی مشکل یا اعتماد به نفس خودته  یا خجالتی هستی و ..  میخوای یه رابط ...

خب ما کلا خانوادگی فضای صمیمی داریم و همه باهم رفیقن و از بچگی همو میشناسیم 

نمیخام رابطه عاطفی برقرار کنم فقط میخام بهش نزدیک تر بشم

اما ممنون قشنگ گفتید

بارونو دوس دارم🌱
خب ما کلا خانوادگی فضای صمیمی داریم و همه باهم رفیقن و از بچگی همو میشناسیم  نمیخام رابطه عاطف ...

دختر و پسر وقتی نزدیک بشن چه بخوان چه نخوان رابطه کشیده میشه به سمت رابطه عاطفی ! 

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم 

مثلا چیکارا کنم؟😀

این پروسه سختی داره 😂

هر وقت شروع شد بهم بگو 

میگم

2706