2737
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3476 بازدید | 643 پست
انشالله حاجت رواشی

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صحاب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلان عزیزم چله قبلی من بودم خواستم اسمتون رو بهم بگین سر سفره افطار دعاتون کنم 

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صحاب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم سارای عزیزم. خدا حفظت کنه و حوائجت رو براورده. توروخدا منو یادت نره

عزیزدلم اگر قابل باشم حتما دعات میکنم فدای دلت بشم

چهار روز مونده به پریودم و ناامیدترینم فرزانه جان....حس و حال پریودی دارم خیلی روحیاتم داغونه،حس میکنم خدا برام نمیخواد.کاشکی الکی پریودم عقب بیوفته...شاید قسمت من برای مادری همون دو هفته انتظارای آی یو آی و آی وی اف و این عقب افتادنای پریود باشه....

با دل شکسته م از خدا برات میخوام ک زودتر گل پسرتو بغل بگیری❤❤❤

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
عزیزدلم اگر قابل باشم حتما دعات میکنم فدای دلت بشم چهار روز مونده به پریودم و ناامیدترینم فرزانه جا ...

حس میکنی. خودت داری میگی حس میکنی. ان شاءالله که اینطور نیست و پریود, نمیشی. عزیزم میدونم انتظار سخته و ادم بهم میریزه اما از دامن خدا دست نکش. هر چی ناامیدتر شدی بیشتر سمت خدا برو. وقتی خیلی ناامیدی ان شاءالله در باز میشه. شب قدر تونستی دعای 25 صحیفه سجادیه رو بخون. منم نمیدونستم خداوند از طریق یکی از دوستان روزی من کرد. با کلام امام سجاد برای بارداریت دعا کن. عزیزم منم خیلی بی قرارم. امیدم به معجزه خداست... خیلی برام دعا کن... بی قرار پسرمم

2731
حس میکنی. خودت داری میگی حس میکنی. ان شاءالله که اینطور نیست و پریود, نمیشی. عزیزم میدونم انتظار سخت ...

میدونی از طرفی دلم نمیخواد زوری از خدا بخوام...از طرفی دارم کم میارم.....من اینطوریم وای بحال دل تو!!یک ثانیه شم تصورش هزاران بار سخت تره و ادم بیطاقت میشه

فرزانه جان الان چندوقت گذشته از زایمانت؟ دکتر اجازه ی اقدام داده بهت؟

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
میدونی از طرفی دلم نمیخواد زوری از خدا بخوام...از طرفی دارم کم میارم.....من اینطوریم وای بحال دل تو! ...

عزیزم... بعدا یه مطلب برات میفرستم که این جمله که میگن زوری از خدا خواستن ضد توحیده. عزیزم تو باید تو دعاهات اصرار کنی... حالم خیلی بده. وقتی می بینم شما ها ساعت خای صبح پییام می دین تعجب میکنم من تمام شبو بیدارم بعد اذون میخوام... همش فکر و خیال و کابوس. 

دکتر که شش ماه بعد. اما من حال روحیم خوب نیست. امروز میرم سونو ان شاءالله مشکلی نداشته باشم بعد ماه مبارک اقدام میکنم.. دیگه طاقت ندارم خدا بهم رحم کنه

عزیزم... بعدا یه مطلب برات میفرستم که این جمله که میگن زوری از خدا خواستن ضد توحیده. عزیزم تو باید ت ...

انشالله که مشکلی نیس خیالت راحت ،خیلی زود فسقلتو میبینی

صبح پیام میدم بخاطر اینکه برای رفتن همسرم به سرکار بیدار میشم غذاشو اماده میکنم و بدرقه ش میکنم ولی در طول روز سه چهارساعت فک کنم ده صبح تا دوازده یک میخوابم همش بیدارم ولی به گوشی سر نمیزنم شبا...مطمئنا حال شما خیلی بدتر و سخت تره ولی دلم برات روشنه فرزانه جونی....من مطمئنم به زودی خدا گل پسرتو بهت میده❤❤

2740
سلام گلم لطفا اسم منم بنویس  الهی عید فطر عیدیت از خدا باردار شدنت و صاحب دوقلو شدنت باشه ، اس ...

سلام عزیزم... 

التماس دعا رفیق. 

عزیزم اگه تولیستت هنوز جاداری میشه برای منم بخونی اسمم سمانه هست تقریبا یک ساله که منتظرممم😔

سلام عزیزم... 

التماس دعا رفیق. 

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به ک ...

یه دنیا ممنونم عزیزممم 

انشاالله به حق این شب عزیز حاجت روابشی فرزانه جان 

انشاالله خدا خیلی زود به گل پسر سالم و صالح میزاره تو بلغت

درمیان مردمے ڪ میدوند براے زنده ماندن آرام قدم برداریم برای زندگے ڪردن✌
یه دنیا ممنونم عزیزممم  انشاالله به حق این شب عزیز حاجت روابشی فرزانه جان  انشاالله خدا ...

توروخدا سمانه جان امشب به خدا بگو پسر فرزانه رو بهش برگردون... خواهش میکنم ازت

عزیزم ، انشاالله شما هم زود حالت خوب میشه، خدا هم به دل شکستمون نگاه کنه ، خدا بزرگه روزای خوب نزدیک ...

سلام عزیزم... 

التماس دعا رفیق. 

سلام مهربونم تو تایپک قبل برای منم خونده بودید امروز موعدمه برام دعا کنید خبرشو بهت میدم خدا خیرت بد ...

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت اینکه بارداری شما به سلامت بگذره و نی نی نازتو سالم بغل کنی، سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان فرزندتو سالم و صالح و سلامت بغل بگیری. 

التماس دعا رفیق. 

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت اینکه بارداری شما به سلامت بگذره و نی ...

سلام مهربونم حالت خوبه فدات شم دلتنگت بودم 

من چطور میتونم زحماتت رو جبران بکنم مهربونم چقد اخه تو مهربونی دست گلت درد نکنه دستهای مهربونت رو که رو به خدا کردی و برای بچه ی من خوندی میبوسم مهربونم ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده ان شاالله به حق همین شبای قدر اولین اقدامت پسر گلت رو باردار بشی به خدا به جان بچم هر روز سر نمازام برات ویژه دعا میخونم شبای قدر هم برات دعا خوندم مهربونم مرسی که این همه به فکر مایی خدای خوبم جواب این همه خوبی و مهربونیتو بده ان شاالله حاجتت روا بشه ان شاالله به زودی خوش خبر باشی 🌹🌸💟🌼😙

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿
2706