2752
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 643 پست
انشالله حاجت رواشی

عزیزم شما نفر 31 لیست هستین و 12 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیز منم برای چله قبلی بودم اسمم در لیست گذاشتید ممنون

بله عزیزم. چله قبلی شرمندتون شدم ظرفیت تکمیل بود. این چله شما نفر سوم هستین و 29 فروردین نوبت تون میشه. التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
هنوز باردار نشدم

سلام دوست عزیزم. ان شاءالله اخرای انتظارته. ان شاءالله باردار میشی. دوست عزیز من فرزانه هستم... توروخدا منو یادت نره به خدا لگو دل فرزانه حسابی شکسته... بگو کجا بره کی رو داره جز خودت... بگو فرزان منتظر معجزته... بگو خدایا پسر فرزان رو گرفتی دوباره بهش بده تو قادری تو رحمان و رحیمی تو سریع الرضایی... توروخدا رفیق حال منو به خدا بگو

عزیزم شما نفر 32 لیست هستین و 12 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

ممنونم عزیزم با حرفات گریه ام گرفت حتما دعات میکنم مطمئن باش 

حلالم کن... اونقدر الان گریه کردم که چشام وا نمیشه. خجالت میکشم رفیق. جای دور نمیرم. همین توی خانواده خودم می بینم همه راحت به خواسته هاشون میرسن اما من نه. دلم میگیره خدای اونا اینقدر بهشون لطف میکنه اما من همش باید رنج بکشم... و لنبلونکم بشی من الخوف و الجوع و... 

این ایه رو شنیدی دیگه، من تمام مواردشو دیدم. ترس گرسنگی ورشکستگی و حالا هم از دست دادن نوزادم... 

روزایی بود, که پول یه نون سنگگ رو نداشتیم اما حالا دیگه جون و انگیزه ای ندارم که نون بخرم حالا دیگه پول اون یه نون سنگگ برام ارزشی نداره... 

دلم خیلی گرفته.... 

عزیزم خیلی ناراحت شدم هر روز برات دعا میکنم تا خدا جوابمو نده کوتاه نمیام 😔

ممنونم رفیق... پیامت یادم میمونه... ان شاءالله با دعای تو دل من اروم شه و به خواسته ام برسم... الهی بتونم برات جبران کنم... 

سلام گلم لطفا اسم منم بنویس  الهی عید فطر عیدیت از خدا باردار شدنت و صاحب دوقلو شدنت باشه ، اس ...

عزیزم شما نفر 33 لیست هستین و 13 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

فدات بشم حاجت رواشی انشالله به حق علی😢 به نیت فرزند سالم و صالح برام بخون خیر ببینی

ان شاءالله. 

عزیزم این چله واسه منتظراست... برای همه به همین نیت میخونم. 

عزیزم شما نفر 26 لیست هستین و 9 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم.  خیل ...

ممنون عزیزم از لطفت😊🌷،برا منم خیلی سخت میگذره خیلی دلتنگشم 😪😔ولی چاره ایی نداریم جز صبوری ب خواست خدا 

الان تو اقدامم خیلی دلم میخواد زودتر بچه دار بشم

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
ممنون عزیزم از لطفت😊🌷،برا منم خیلی سخت میگذره خیلی دلتنگشم 😪😔ولی چاره ایی نداریم جز صبوری ب خواس ...

ان شاءالله به زودی باردار شی. من خیلی میترسم... خدا به همه مون رحم کنه. 

2706