2752
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 643 پست

دوست مهربون میشه برای منم بخونید لطفا؟ چهارسال و هشت ماهه ک منتظرم،انشالله خدا صلاح هممونو تو خواسته ی دلمون قرار بده

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
 @ملکه__یخی       @مامان_آینده_هستم ‍    @zahra1373zahr ...

ممنون عزیزم ان شاالله مامان شدن خودت❤️

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ی دوست دارم اسمش زینب یادم رفت اسمشو بگم لطفا برای اونم بخون 

عزیزم دوست شما نفر 25 لیست هستن و 9 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت ایشون که خوندم اطلاع میدم. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
برامنم این اتفاق چهار ماه پیش افتاد و خیلی روزای سختی رو گذروندم 😓😪😔میشه برامنم دعا کنی عزیزم بحق ...

عزیزم شما نفر 26 لیست هستین و 9 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

خیلی متاسفم. عزیزم شما اقدام رو شروع کردی؟ روزای من که اصلا نمیگذره. هر کاری کردم امشب نتونستم بخوابم... صحنه های بیمارستان... دوران بارداری ام... اتاق پسرم همه میاد تو ذهنم... خدا هیچ کسو مثل من درمونده نکنه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ممنونم عزیز دلم که صدام زدی  استارتر جان من زهرا هستم برام دعا کن منم مامان بشم  ایشالا ...

عزیزم شما و دوست تون به ترتیب نفرات 27 و 28 لیست هستین و 10 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

ممنونم جانم. توروخدا برام دعا کن... دعا کن زودتر شرایط اقدام برام فراهم شه و بعدش منتظر نمونم... خیلی درمونده شدم رفیق

دوست مهربون میشه برای منم بخونید لطفا؟ چهارسال و هشت ماهه ک منتظرم،انشالله خدا صلاح هممونو تو خواسته ...

عزیزم شما نفر 29 لیست هستین و 11 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

چه دعای خوبی در حقم کردی. الهی آمین. خیلی برام دعا کن رفیق. منم دلم حسابی شکسته... 

التماس دعا استارتر عزیز ان شاالله دلت شاد بشه❤️

عزیزم شما نفر 30 لیست هستین و 11 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

عزیزم شما نفر 30 لیست هستین و 11 اردیبهشت نوبت تون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

ممنون عزیزم خدا خیرت بده💕

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
سلام عزیز دلم... بله یادمه. از محبت هاتون یادم نمیره. عزیزم شما نفرات 12 و 13 و 14 و 15 لیست هستین. ...

میفهممت خیلی سخته من هم هنوز سقطمو فراموش نکردم وای بحال دل شما اما اینو بدون بعداز هر تاریکی روشنی هست و ان شالله به زودی هروقت خدا صلاح بدونه خدا نی نی خوشگل و سالم و صالح بهت عطا می کنه افرین به ایمانتون این خیلی عالیه و به حالتون غبطه می خورم😍 ان شالله به زودی زود صدام کنی و بگی باردار شدی😍.فقط عزیزم یه پیشنهاد استرس و نگرانی باعث اختلال در تخمک گزاری و بارداری میشه اگه میشه همه وسایل پسرت رو جمع کن یا ببخش به بهزیستی یا بزار انباری جایی که با دیدنش هم ناراحت نشید و هم استرس نگیری.خیلی شرایط سختی داشتین خیلی اما اینو یادت باشه خدا می دونسته شما از پس این ازمایش برمیایید پس به خودتون ایمان داشته باشین و راه قشنگی رو که در پیش گرفتین ادامه بدین😍🙏

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2706