2752
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 643 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون فرزانه ی مهربونم،انشالله ب همین زودیا خدا گل پسرتو بهت ببخشه و دلت اروم بگیره❤❤و برامون از حال ...

ممنونم سارای عزیزم. خدا حفظت کنه و حوائجت رو براورده. توروخدا منو یادت نره

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
منم میتونم اسم بدم؟😢

سلام عزیزم. چرا ناراحتی؟ حالت از حال من بدتره یعنی؟ 

شما نفر 75 لیست هستین و 3 خرداد نوبتتون میشه به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

ان شاءالله که به زودی زود باردار میشی. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
عزیزم برا خواهر من میخونی هفت سال گذشته ودوبار سقط کرده انشاءالله خدا حاجتت رو برآورده کنه. اسمش مری ...

سلام عزیزم خواهر شما نفر 76 لیست هستین و 3 خرداد نوبتشون میشه به نیتشون که خوندم اطلاع میدم. 

ان شاءالله که به زودی زود باردار میشن. این سری که باردار شدن بگید صلوات حضرت زهرا رو فراموش نکن... برای جلوگیری از سقط مجربه

عزیزم میشه برای من و خواهرمم بخونی😔

سلام عزیزم... 

شما و خواهرتون نفر 77و78 لیست هستین و 4 خرداد نوبتتون میشه به نیت شما که خوندم اطلاع میدم. 

ان شاءالله که به زودی زود باردار میشی. 

سلام عزیزم. چرا ناراحتی؟ حالت از حال من بدتره یعنی؟  شما نفر 75 لیست هستین و 3 خرداد نوبتتون م ...

سلام 

ممنونم 

خدا خیرتون بده 

حتما دعام کنین 

انشالله خدا زود دامنتونو سبز کنه 

چن وقته منتظرین؟

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
سلام  ممنونم  خدا خیرتون بده  حتما دعام کنین  انشالله خدا زود دامنتونو سبز ک ...

سلام جانم... حتما دعاتون میکنم... 

وقتی که باردار شدم دیگه اونقدر خوشحال بودم انتظار و رنج انتظار رو یادم رفت... نه ماه عالی بارداری با خاطرات خوب و دردهای لذت بخش... اسفند ماه با شادی رفتم بیمارستان اما دست خالی برگشتم... پسر سه روزه امو از دست دادم... خیلی بدم. خیلی دلم شکسته. اگه توی بارداری مشکلی داشتم باز شاید این احتمال رو میدادم که بچم حالش خوب نباشه اما هیچی توی بارداری مشخص نشد... همه چی سالم... گفتن مشکل قلبی. 

هر روز دارم می میرم. هر روز گریه هر روز بی حالی... توروخدا رفیق دلت که شکست یاد منم کن. بگو فرزانه چی کار میکنه چطور میگذرونه... از خدا بخواه دوباره پسرمو سالم و صالح بهم ببخشه... دعا کن شرایط اقدام برام فراهم شه... دیگه نمیکشم... 

سلام جانم... حتما دعاتون میکنم...  وقتی که باردار شدم دیگه اونقدر خوشحال بودم انتظار و رنج انت ...

الهی بگردم چی کشیدی 😭😭

من هفت هفته سقط کردم بعد پنج ماه هنوزم بیادشم و حالم خرابه تو ک دیگ جای خود داری 

انشالله به حق همین روزا و شبای عزیز خدا هر چه زودتر جاشو برات سبز کنه و صحیح و سالم بغلش بگیری 

از تههه قلبم اینو برات میخوام 

الهی بگردم چی کشیدی 😭😭 من هفت هفته سقط کردم بعد پنج ماه هنوزم بیادشم و حالم خرابه تو ک دیگ جای خو ...

ممنونم عزیزم.. وقتی میشنوم شما بعد پنج ماه باردار نشدی بیشتر میترسم... اونقدر دلم بدجوری زخم خورده که تحمل انتظار رو ندارم.  خدا کنه با اقدام اول باردار شم... دیگه کشش ندارم

ممنونم عزیزم.. وقتی میشنوم شما بعد پنج ماه باردار نشدی بیشتر میترسم... اونقدر دلم بدجوری زخم خورده ک ...

من هنوز این ماه میخام اقدام کنم پنج ماه قبل سقط کردم 

انشالله همون دفعه اول باردار میشی توکل بر خدا 

من هنوز این ماه میخام اقدام کنم پنج ماه قبل سقط کردم  انشالله همون دفعه اول باردار میشی توکل ب ...

اهان... خداروشکر پس تازه میخوای اقدام کنی. عزیزم روز 25 رمضان رو از دست نده... 

اهان... خداروشکر پس تازه میخوای اقدام کنی. عزیزم روز 25 رمضان رو از دست نده... 

ممنون 

دیشب انجام دادم

یاداور هم گذاشتم برا 25

بازم ممنون 

2706